Astroloji

 

 

 
Akrep (23.10.2019)
Geçmişte aranızda kırgınlık oluşan arkadaşlarınızla aranızda bir uzlaşmaya gidebilirsiniz. Size yaptıkları açıklamalarda kendi eksik yönlerinizi de fark edebilirsiniz.
 
Aslan (23.10.2019)
Sürpriz iletişimler ve haberleşmeler sizi oldukça mutlu edebilir. Yapacağınız görüşmelerde yeni kararlar alabilirsiniz. Eskiden yarım kalan bir işinizi bugün önünüze gelirse mutlaka tamamlayın. Yaşam içinde bazen aksilikler olabilir. Bunları büyük problemler haline getirmeyin.
 
Balık (23.10.2019)
Bugün eski bir arkadaşınızın sizi cesaretlendirici tavrı yeni iş girişimlerine sizleri sürükleyebilir. Cesaretle üzerine gittiğiniz konuların sonucunu alabilirsiniz. Aşk konularında bugün şartları çok zorlamayın. Yalnız kalmak ve nerede hatalar yaptığınızı gözlemlemek daha iyi olacaktır.
 
Başak (23.10.2019)
Bugün kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmanız gerekmektedir. Aynı şekilde iş ve çalışma ortamınız da unutkanlıklar çevrenizdeki ilişkilerde sorun yaratabilir.
 
Boğa (23.10.2019)
Bağışıklık sisteminizi korumalı ve sağlığınıza daha dikkat ediyor olmalısınız. Kendinizi yorgun veya miskin hissedebilirsiniz. Uzun süredir soluklanmadan çalışıyordunuz. Bugün biraz kendinizi rahat bırakmalısınız.
 
İkizler (23.10.2019)
Ekonomik anlamda sorunlarla uğraşırken, ticari bağlantılarınız varsa geçmişte size sorun yaratan finansal bir problemi bitirebilirsiniz. Özel hayatınızın yoluna giriyor olması sizleri iş ve kariyer anlamında da mutlu edecektir. Ödemelerinizi zamanında yapmaya özen gösterin.
 
Koç (23.10.2019)
Aşk ve sevgi alanında şaşırtıcı sürprizler ve heyecan verici olaylarla karşılaşabilirsiniz. Süpriz bir telefon alabilir ya da bir mesaj ile yepyeni bir ilişki içine giriş yapabilirsiniz. Geçmişte kırgın olduğunuz bir ilişkinin tekrar gündeme gelmesi söz konusu. Sakin kalın ve acele hareket etmeyin.
 
Kova (23.10.2019)
Aşk ve ilişkilerde iletişimin destekleyici tarafı sizinle olacak. Kendinizi ifade ederken insanların üzerinde ki çekiciliğiniz bugün göz dolduruyor. Sağlığınıza dikkat etmeli ve kendinizi işlerinizden biraz daha fazla önemsemelisiniz.
 
Oğlak (23.10.2019)
 Duygusal dünyanız bugün karmaşık olabilir. Beklentilerinizle ilgili ortaya çıkan ummadığınız engeller motivasyonunuzu düşürmesin. Sadece şartları bugün zorlamamakta fayda var. Destek veya yardım almaktan çekinmeyin. Kendinizi korumak için çektiğiniz o duvar sizi yoruyor olabilir.
 
Terazi (23.10.2019)
Olayları hızlı ve ani bir şekilde başlatmak isteği bazı sorunlara yol açabilir. Bu yüzden bugün daha sakin kalmalı ve fevri hareketler içinde olmamalısınız Bazı şeyler sizi harekete geçiriyor ama bu noktada harekete geçerken vereceğiniz tepkiler oldukça önemlidir.
 
Yay (23.10.2019)
İletişimsel konularda yaşayacağınız karmaşa günü biraz sorunlu bir hale getirebilir. Vereceğiniz kararlar birilerinin çıkarları ile uyumlu olmayabilir. Bu yüzden kuracağınız iletişimlerde yoğun bir anlaşmazlık hissederseniz o konuyu uzatmamanızı tavsiye edebiliriz.
 
Yengeç (23.10.2019)
Çalışma hayatınız ve iş projelerinizle ilgili güzel gelişmeler ve başlangıçlar oluşabilir. Hukuksal işleriniz varsa bunlarla ilgili bir sonuçlanma yaşanabilir. Gündelik yaşamınızı değiştirmek istediğiniz planlarınızı uygulamaya koyabilirsiniz. Bugün sadece gerilim içinde olmayın.

 

 

 

Haber Yazılımı