Haber Detayı
02 Ekim 2019 - Çarşamba 16:34 Bu haber 5842 kez okundu
 
9 bin TL maaşla dünyayı gezip fotoğraf çekecek 2 kişi aranıyor
2020 yılı boyunca hem dünyayı gezip tatil yapacak hem de fotoğraf ve video çekecek Resmi İçerik Yaratıcıları aranıyor.
YAŞAM Haberi
9 bin TL maaşla dünyayı gezip fotoğraf çekecek 2 kişi aranıyor

2020 yılı boyunca hem dünyayı gezip tatil yapacak hem de fotoğraf ve video çekecek Resmi İçerik Yaratıcıları aranıyor.

 

Dünyanın önde gelen denizcilik ve dağcılık etkinliklerinden The Yacht Week ve The Ski Week, işe alınacak personelin tüm masraflarının şirket tarafından karşılanmak üzere, yılda 15 bin pound (105 bin TL) maaş ile iki personel aradığını duyurdu. İşe alınacak olan kişilerin 2020 yılı boyunca tüm masraflar şirketten olacak şeklde dünyayı gezecekleri belirtildi.

 

The Yacht Week ve The Ski Week tarafından yapılan açıklamaya göre, zorlu bir mülakat sürecinden geçecek adaylar eğer işi alırsa yıllık 15.000 pound, aylık yaklaşık 9.000 TL'ye denk gelen bir miktar kazanacak. Bu kişilerin tek yapması gereken görev ise fotoğraf ve video çekerek yazı yazmak.

Geçecekleri zorlu mülakat sonrasında başarılı olan adaylar Virgin Adalarından, Kanada, Amerika, Avusturya'ya, Yunanistan'dan, Karadağ'a kadar birçok noktaya gidecek ve yiyip içerek birçok deneyime katılacak. Buradaki masraflar ise şirket tarafından karşılanacak. İçerik yaratıcısı pozisyonunda çalışmaya başlayan adayların daha önce bu işi yapmış olup olmamasının da önemli olmadığının belirtildiği açıklamada, çalışmadan önce adaylara dünyaca ünlü fotoğrafçı Jacob Riglin’in ders vereceği belirtildi.

 

The Yacht Week’in resmi internet sitesinden başvuruların yapılabildiği pozisyon için iki şart var. Adayların 21 yaşından büyük olması ve geçerli bir pasaportlarının bulunması gerekiyor. 26 Eylül'de başlayan başvurular 1 Kasım'da sona erecek.

Kaynak: (DHS) - Dış Haberler Servisi Editör:
Etiketler: 9, bin, TL, maaşla, dünyayı, gezip, fotoğraf, çekecek, 2, kişi, aranıyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı