Haber Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 11:08 Bu haber 489 kez okundu
 
Ankara Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi inşaatı tam gaz devam ediyor
Ankara turizmi ve ekonomisine büyük katkı sağlayacak Ankara Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi inşaatı tüm hızıyla devam ediyor.
YEREL Haberi
Ankara Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi inşaatı tam gaz devam ediyor

Ankara Valisi Vasip Şahin'in de katılımıyla, Ankara Uluslararası Fuarcılık ve Kongre Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Toplantısı, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın başkanlığında Akyurt'ta fuar ve kongre merkezi inşaat alanında yapıldı.

 

Ankara Uluslararası Fuarcılık ve Kongre Anonim Şirketinin 8 ortağını temsilen Ankara Valisi Vasip Şahin, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Ankara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (ANKESOB) Başkanı Mehmet Yiğiner, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanvekili Halil İbrahim Yılmaz ile Ankara Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Faik Yavuz, Akyurt'ta inşaat alanını gezerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Fuar alanında yapılan toplantıda yapımı devam eden fuar ve kongre merkezinin bir an önce bitirilmesi için çalışmaların hızlandırılması kararı alındı

Kaynak: (TurMed) - Turizm Medya PR Editör:
Etiketler: Ankara, Uluslararası, Fuar, ve, Kongre, Merkezi, inşaatı, tam, gaz, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı