Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 10:18 Bu haber 2395 kez okundu
 
Beş gece, 26 bin 775 liralık tatilde yaşananlar! Otelden davacı oldu
Marmaris'te ultra lüks bir otelde ailesiyle birlikte tatil yapan Irmak Aydın, sahilde bulunan salıncakların zincirine tutunurken parmağı yaralandı.
OTEL HABER Haberi
Beş gece, 26 bin 775 liralık tatilde yaşananlar!  Otelden davacı oldu

Irmak Aydın Marmaris'te bulunan ultra lüks bir otelde ailesiyle birlikte tatil yaparken sahilde bulunan salıncakların zincirine tutunurken parmağı yaralandı.

 

Zincirde bulunan kancaların açık olduğu için parmağının yaralandığını iddia eden Aydın, olayda otelin ihmali olduğu gerekçesiyle otelden davacı oldu. Parmağına 15 dikiş atılan Aydın, olayın rüyalarına girdiğini söyledi.

 
Marmaris'te bulunan ultra lüks otele beş gecelik tatil için 26 bin 775 lira ödeme yapan Irmak Aydın tatillerinin ikinci gününde çocuklarıyla birlikte plajda bulunan salıncağa bindi. Salıncakta bir süre güneşlendikten sonra, salıncakta bulunan zincirlere tutunarak denize indi. Sudan çıktıktan sonra, parmağının yaralandığını gören Aydın'ın parmağına ilk müdahaleyi otelde bulunan doktor yaptı. Müdahalenin ardında Aydın, İlçede bulunan özel bir hastaneye sevk edildi. Aydın'ın parmağına 15 dikiş atıldı. Otel yöneticileriyle görüşen Aydın, otelin olayda ihmali olduğu gerekçesiyle tatil için ödedikleri 26 bin 775 liranın otel çalışanlarına dağıtılmasını istedi. Bu isteği kabul etmeyen otel, Aydın'a bedava tatil yapabileceklerini söyledi. İsteği kabul edilemeyen Aydın, otel hakkında suç duyurusunda bulundu.


"Davayı kazanırsam, aldığımız parayı bağışlayacağım"


26 bin 775lira ödedikleri Marmaris'teki ultra lüks otelde yaşadığı olayın rüyalarına girdiğini belirten Aydın, "Çocuklarımla birlikte deniz üstünde asılı olan salıncaklara binmiştik güneşlenmek maksadıyla. Zincirden tutup ilk önce ben indim. Sudan çıktığımda parmağım paramparçaydı. Anlam veremedim ne oldu diye. Kopacaktı, 15 dikiş attılar, kemiği falan gözüküyordu. Parmağım koptu diye sudan çıktım. Çocuklarımı salıncaktan indirmeleri için yardım istedim. Daha sonra otelin doktoruna gittik. Sinirlere zarar vermiş olabilir diye beni hastaneye yönlendirdi. Uykularımda hala parmağımı görüyorum. Otelden şikayetçiyim. Suç duyurusunda bulundum. Biz bu otele ciddi paralar ödedik. 5 günlük tatil için 26 bin 775 lira para ödedik. Otele pazartesi giriş yaptık bu olay başıma Salı günü geldi, dolayısıyla tatil diye bir şey kalmadı. Zaten tatilde umurumda değildi. Bana yeniden tatil vermeyi teklif ettiler. Benim onlara şöyle bir önerim oldu, ben tatil falan istemiyorum, istersem geliriz. Siz benim tatilin parasını, bayram ikramiyesi gibi kendi personelinize dağıtın. Bu da bizim başımızın gözümüzün sadakası olsun dedik. Bunu kabul etmediler. Hatta şunu söylediler biz size mi soracağız kime hayır işleyeceğimizi dediler. Kimse davalık olmaz istemez. Bugüne kadar bekledik cevap gelmedi. Beni küçük gördüler, ben de onları dava ettim. Davayı kazanırsam, aldığımız parayı bağışlayacağım." dedi.

Kaynak: (YHS) - Yerel Haberler Servisi Editör:
Etiketler: Marmaris Otel, Irmak Aydın, Marmaris konaklama, Marmaris Tur, Marmaris Denize S
Yorumlar
Haber Yazılımı