Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 14:30 Bu haber 628 kez okundu
 
Celestyal Cruises’a Mare Nostrum ödülü
Celestyal Cruises, Doğu Akdeniz'de deniz yolculuğunun gelişmesine olan katkısında dolayı ödül aldı.
ŞİRKET HABERLERİ Haberi
Celestyal Cruises’a Mare Nostrum ödülü

Yunan Adaları ve Doğu Akdeniz’e hizmet veren önde gelen cruise firması Celestyal Cruises, Doğu Akdeniz Bölgesi’ne en büyük taahhütlü yolculuk hattı seçildi.

 

Denizcilik endüstrisi uzmanları tarafından değerlendirilen Mare Nostrum Ödülleri’nin töreni İtalya’nın Cenova kentinde yapıldı. Cruise endüstrisinde çaba harcayan turizm şirketlerine yönelik düzenlenen ödül törenine Akdeniz Kruvaziyer Limanları Birliği MedCruise üyeleri ile denizcilik endüstrisinin otoriteleri katıldı.

 

Törende konuşan Celestyal Cruises CEO’su Chris Theophilides, ‘’Bu ödüle değer görülmekten dolayı onur duyuyoruz. Celestyal Cruises, Doğu Akdeniz’de ziyaretçilerin çoğalmasında önemli rol almaya devam edecektir. Bu bölgede faaliyet gösterme taahhüdümüzün bir parçası olarak, bu yıl sezonumuzu iki yeni zengin programla birlikte İstanbul, Mısır, Kıbrıs ve İsrail gibi bazı MedCruise üyesi limanları ve birkaç popüler Yunan destinasyonuyla genişlettik. Doğu Akdeniz bölgesinde seyir operasyonlarımız yıl boyunca sürecek’’ dedi.

  

Celestyal Cruises, daha önce de peş peşe dünyanın en büyük cruise inceleme topluluğu olan Cruise Critic ödüllerine değer görülmüştü. İngiltere editörlerinin yorumlarına göre ‘’en iyi hizmet veren cruise’’ seçilmiş;  ayrıca dünya çapındaki değerlendirmelerde dört dalda Cruise Critic Ödüllü'nün sahibi olmuştu. Celestyal Cruises en iyi fiyat en iyi kara turları en iyi biniş deneyimi en iyi eğlence alanlarında kendi kategorisinin en iyileri arasında seçilmişti.

Kaynak: (TurMed) - Turizm Medya PR Editör:
Etiketler: Celestyal Cruises, kruvaziyer turizmi, deniz turizmi, Mare Nostrum Ödülleri
Yorumlar
Haber Yazılımı