Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 01:07 Bu haber 3947 kez okundu
 
Dedeman 2020'de 3 yeni otel açacak
Dedeman Otelleri Genel Müdürü Emrullah Akçakaya 2020’de 3 yeni otel açacaklarını belirtti.
OTEL HABER Haberi
Dedeman 2020'de 3 yeni otel açacak

Dedeman Otelleri Genel Müdürü Emrullah Akçakaya 2020’de 3 yeni otel açacaklarını belirtti.

 

Dedeman Grubu’nun 2’si yurt dışında olmak üzere, toplam 17 otelle turizm sektöründe faaliyet gösterdiğini ifade eden Dedeman Otelleri Genel Müdürü Emrullah Akçakaya, Özyeğin Üniversitesi’nde Türkiye’de Otelciliğin Önderleri 2. Bienali için hazırlanan ve Dedeman Grubu'nun kurucusu Mehmet Kemal Dedeman’ı odağına alan Kartal’ın Yolculuğu adlı serginin açılışında yaptığı konuşmasında Dedeman’ın 50 yıla aşkın deneyimle Anadolu’nun birçok bölgesinde sektöre önderlik yapmış bir grup olduğunu söyledi.

 

Otellerinin bulunduğu şehirlerin markalaşmasına, iç turizmin ve şehir otelciliğinin gelişmesine önemli katkılar sunduklarına vurgu yapan Akçakaya. Türk otelcilik tarihinin sadece geçmişine değil bugününe ve yarınına da yön verdiklerini, yeni nesil otelcilik anlayışıyla geliştirdirdikleri 3 farklı marka ile büyümeye devam ettiklerini söyledi.

 

2020’de 3 yeni otel açılacak

Türkiye ekonomisinde dönem dönem yaşanan dalgalanmalara rağmen Dedeman Grubu olarak yeni yatırımlara devam ettiklerini aktaran Akçakaya, “Turizmin en çok durgunluk yaşadığı 2016-2017 yıllarında bile yeni oteller açmaya devam ettik. Bu anlayışla 3 yeni otel yatırımımız devam ediyor. 2020 yılında bu otelleri açarak toplamda 20 otel sayısına ulaşmayı hedefliyoruz” dedi.

Kaynak: (EHA) - Ekonomi Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Dedeman, 2020'de, 3, yeni, otel, açacak,
Yorumlar
Haber Yazılımı