Haber Detayı
18 Temmuz 2019 - Perşembe 21:41 Bu haber 4345 kez okundu
 
Dev havayolu şirketi Türkiyeʹden personel alacak! Maaş 2 bin 660 dolar
Birleşik Arap Emirlikleri'nin havayolu şirketi olan Dubai merkezli Emirates Havayolları uçuş ekibi ihtiyacını karşılamak adına dünya genelinde işe alım etkinlikleri düzenliyor.
ŞİRKET HABERLERİ Haberi
Dev havayolu şirketi Türkiyeʹden personel alacak! Maaş 2 bin 660 dolar

Birleşik Arap Emirlikleri'nin havayolu şirketi olan Dubai merkezli Emirates Havayolları uçuş ekibi ihtiyacını karşılamak adına dünya genelinde işe alım etkinlikleri düzenliyor. O işe alım etkinliklerinden biri de İstanbul'da kabin görevlisi alımıyla ilgili olacak

 

Sürekli büyüyen filosu ve genişleyen uçuş ağına paralel olarak kabin ekibi işe alımlarını da hızlandıran Emirates Havayolları kabin memuru ekibine Türkiye'den başvuran adaylar için 29 Temmuz Pazartesi saat 09.00'da İstanbul Şişli'de bulunan Radisson Blue Hotel'de mülakat düzenleyecek.

 

Kabin memuru mülakatı, ilgilenen kişilere, işe alma süreci hakkında daha fazla bilgi sunarken, Emirates kabin memuru olmanın faydaları hakkında Emirates personeli ile birebir görüşmek, Dubai'de yaşamak ve çalışmanın nasıl olduğunu öğrenmek adına büyük bir fırsat sağlıyor.

 

Emirates Havayolları kabin memuru olacaklarda en az 21 yaşında olmak, ayak uçlarında dururken 212 santimetrelik kol erişimi, minimum 160 santimetre boy, lise mezunu olmak, İngilizcede akıcılık (yazılı ve sözlü), üniforma dışından görünür dövme olmaması, sağlıklı bir vücut kitle indeksi (BMI) gibi özelikkerl arıyor.

 

Seçilerek Emirates Havayolları'nda kabin memuru olarak görev yapacak kişilerin yararlanacağı imkanlar şöyle:

"Ayda 2 bin 660 dolardan (15 bin lira) başlayan maaş, sefer sırasındaki yemek, otel konaklama ve havaalanına gidiş ve dönüş şirket tarafından sağlanmaktadır. Dubai'deki ev ve havaalanı arası transfer, Dubai'nin merkezinde, şirket tarafından sağlanan konaklama. Üniforma şirket tarafından ücretsiz olarak verilir. 30 iş günü yıllık izin hakkı. Ülkenize dönmek için bir yıllık ücretsiz yıllık izin bileti."

Kaynak: (TurMed) - Turizm Medya PR Editör:
Etiketler: Emirates Havayolları, Kabin Memuru Alımı, Emirates Personel Alımı
Yorumlar
Haber Yazılımı