Haber Detayı
01 Haziran 2019 - Cumartesi 10:54 Bu haber 899 kez okundu
 
Elvan Güneş: ''Tanıtım çalışmalarımızı dört koldan sürdürüyoruz”
Balkanların ünlü pop yıldızı Milica Pavlovic, Eylül-Ekim döneminde Alanya’da çekeceği klibin ön hazırlık çalışmalarını tamamlayarak ülkesine döndü.
YEREL Haberi
Elvan Güneş: ''Tanıtım çalışmalarımızı dört koldan sürdürüyoruz”

Alanya Turizm Tanıtma Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Elvan Güneş, “Sırp pop yıldızı Milica Pavlovic, yeni klibini Eylül-Ekim döneminde Alanya’da çekecek. Tanıtım çalışmalarımızı dört koldan sürdürüyoruz” dedi.

Sırp pop yıldızı Milica Pavlovic Alanya’da yaptığı hazırlık çalışmaları başta Sırbistan olmak üzere Balkan ülkelerinde geniş yankı bulurken klipli tanıtım yöntemi ve organizasyon hakkında bilgi veren Alanya Turizm Tanıtma Vakfı (ALTAV) Yönetim Kurulu Üyesi ve Alanya Turistik İşletmeciler Derneği (ALTİD) Genel Sekreteri Elvan Güneş, “Sırbistan’ın başkenti Belgrad’da düzenlenen uluslararası turizm fuarında temas kurduğumuz Sırp pop yıldızı Milica Pavlovic’in Alanya’da çekeceği klip Balkan ülkeleri ve Sırbistan’da çok önemli bir tanıtım aracı olacak. Oldukça geniş bir izleyici kitlesine ulaşacak olan video klip çalışmasının Alanya’daki ön hazırlıkları bile uluslararası alanda önemli yankı buldu. Sanatçımız Milica Pavlovic ve beraberindeki heyetin gerek sosyal medya paylaşımları gerekse uluslararası magazin basınına yaptıkları bilgilendirmeler milyonlarca insana ulaştı. Pavlovic’in sosyal medya fan sayfaları da Alanya çalışmalarını takipçilerine duyurarak tanıtım çalışmamıza önemli katkı sağladı. ALTAV başkanı ve aynı zamanda Alanya Belediye Başkanımız olan Adem Murat Yücel’in ve ALTİD Başkanımız Sayın Burhan Sili’nin büyük destekleriyle şehrimizin tanıtımını hem yurt içi hem de yurt dışında dört koldan sürdürüyoruz” dedi.

Ünlü sanatçının, klip çalışması için Kleopatra Plajı, Sapadere Kanyonu, Dim Çayı, İskele ve Ulaş Plajı bölgeleriyle yakından ilgilendiği öğrenildi.

Kaynak: (THM) - Turizm Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Elvan, Güneş:, ''Tanıtım, çalışmalarımızı, dört, koldan, sürdürüyoruz”,
Yorumlar
Haber Yazılımı