Haber Detayı
27 Ağustos 2019 - Salı 11:29 Bu haber 2184 kez okundu
 
Günlük kiralık evde 14 yaşındaki kıza zorla fuhuş iddiası!
Diyarbakır'da günlük kiralık evde 14 yaşındaki N.G'nin fuhuşa zorlandığı, bu yüzden evin balkonundan atlayarak yaşamına son verdiği iddia edildi.
YEREL Haberi
Günlük kiralık evde 14 yaşındaki kıza zorla fuhuş iddiası!

Diyarbakır Yenişehir ilçesindeki Kurt İsmail Paşa 2'nci Sokak'taki İkinci Fatih Apartmanı'nın dördüncü katındaki günlük kiralık evde 14 yaşındaki N.G'nin 40 yaşlarından bir kadın tarafından fuhuşa zorlandığı, bu yüzden evin balkonundan atlayarak yaşamına son verdiği iddia edildi.

 

N.G. ile birlikte 14-15 yaşlarında 2 kızın, 40 yaşlarında bir kadın tarafından fuhşa zorlandığını öne süren apartman sakinleri ve mahalleli, N.G.'nin, 3 erkeğin kaldığı günlük kiralık eve gittiğini, kısa süre sonra da 4'üncü kattan atladığını gördüklerini ifade etti.

 

 

Günlük kiralık evin bulunduğu sokakta esnalık yapan bir vatandaş, intihar olayından bir saat önce 3 kız ile 40 yaşlarında kadının, olayın yaşandığı apartmanın önünde oturduklarını anlatarak, "N.G., bir süre sonra günlük kiralık eve gitti. Ardından da balkondan atladı. Yere düştüğünde nabzı atıyordu, ölmemişti. Bir kız gelip başında ağladı. Kadın ile diğer çocuklar ise olay yerinden ayrılmıştı. Daha sonra polis gelip, evde bulunan 3 erkeği gözaltına aldı" dedi.

 

Günlük kiralık evde yaşanan olaydan sonra polis tarafından gözaltına alınan ve isimleri açıklanmayan 3 erkeğin ifade işlemleri sürürken, N.G.'nin cansız bedeni, yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi.

Kaynak: (YHS) - Yerel Haberler Servisi Editör:
Etiketler: Diyarbakır günlük kiralık ev, günlük ev, diyarbakır kiralık, diyarbakır ev
Yorumlar
Haber Yazılımı