Haber Detayı
27 Mayıs 2020 - Çarşamba 13:48 Bu haber 3207 kez okundu
 
Hediye mi satış mı? Sağlık çalışanlarına cruise turu hediye eden şirketten 2'nci kişi şartı
Sağlık profesyonellerine ve acil servis ekibi çalışanlarına gelecekte kullanmak üzere cruise seyahatlerini, hediye olarak sunmaya başlayan AmaWaterways isimli şirket hediye turun kullanılabilmesi için şart getirdi.
ŞİRKET HABERLERİ Haberi
Hediye mi satış mı? Sağlık çalışanlarına cruise turu hediye eden şirketten 2'nci kişi şartı

Sağlık profesyonellerine ve acil servis ekibi çalışanlarına gelecekte kullanmak üzere cruise seyahatlerini, hediye olarak sunmaya başlayan AmaWaterways isimli şirket hediye turun kullanılabilmesi için şart getirdi.

 

Şirket tarafından sağlık çalışanlarının cruise turlarında kullanması için sunulan ve 31 Aralık 2021’e kadar Avrupa ve Asya’daki AmaWaterways’in herhangi bir nehir cruise seyahati için kullanılabilen sertifikaların seyahat tarihinden 90 gün öncesine kadar iade edilebiliyor. Ancak hediye sertifikanın, aynı kamarada ikinci bir ödeme yapan kişi ile birlikte kullanılması gerekiyor.

 

Ön saflarda virüsle savaşan kahramanlara sunulan satış öncelikli hediye, geçerli kimlikleri ile aktif tıp çalışanları için (doktorlar, hemşireler, eczacılar, hastane personeli, laboratuvar teknisyenleri) ve aktif ilk müdahale çalışanları (acil tıp hizmetleri/sağlık görevlileri) için geçerli iken, AmaWaterways şirketi, 2021 cruise seyahati ayırtmak isteyenler için Kabin başına 2 bin dolara kadar tasarruf ile şimdiden “rezervasyon yapma” şansı sunduğunu da duyurdu. Yani sağlık çalışanları şirket tarafından hediye edilen turu kullanabilmek için kamarada 2. kişi için ödeme yapmak zorunda.

 

AmaWaterways’in kurucu ortaklarından olan başkan yardımcısı Kristin Karst “Bu zorlu zamanlarda özenle ve sabırla çalışarak herkese yardımcı olmaya çalışan ve umut aşılayan doktorlar, hemşireler, sağlık görevlileri ve savaş cephesinde görev alan tıp çalışanları gibi günümüzün kahramanları kadar bir nehir seyahat tatilini hak eden başka hiçbir kimse olamaz. Kendilerini ve en sevdiklerini, seyahatler başlar başlamaz gerçekleşecek unutulmaz bir nehir seyahatinde en derin şükranlarımızı ifade etmek için, içtenlikle karşılamayı umut ediyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: (THM) - Turizm Haber Merkezi Editör:
Etiketler: AmaWaterways, cruise turu, AmaWaterways cruise, AmaWaterways gemi turu,
Yorumlar
Haber Yazılımı