Haber Detayı
06 Ağustos 2019 - Salı 11:34 Bu haber 7797 kez okundu
 
İstanbul Şişli'de otel müşterisi, çalışanı defalarca bıçakladı!
Şişliİ'de bir otel çalışanı, kalma süresi dolduğu müşterisini odasını boşaltması için uyarınca çıkan tartışmada defalarca bıçaklandı
GÜNCEL Haberi
İstanbul Şişli'de otel müşterisi, çalışanı defalarca bıçakladı!

Şişliİ'de  bir otel çalışanı, kalma süresi dolduğu müşterisini odasını boşaltması için uyarınca çıkan tartışmada defalarca bıçaklandı.

 

Elindeki uzun bir sopayla kendini korumaya çalışan görevlinin bıçaklandığı, saldırganın koşarak kaçtığı anlar bir iş yerinin güvenlik kameraları tarafından saniye saniye kaydedildi.

 

Şişli Cumhuriyet Mahallesi'nde 25 Temmuz günü saat 14.40'ta meydana gelen olayda iddiaya göre otel çalışanı otelde kalma süresi dolan müşterisi Abdülkadir A.'yı oteli boşaltması için uyarıda bulundu. Bir süre sonra otel çalışanı ile Abdülkadir A. arasında tartışma yaşandı. Abdülkadir A. odayı boşaltarak otelden ayrıldı. Daha sonra elinde bıçakla otele gelen Abdülkadir A. o sırada dışarıda bulunan otel çalışanının arkasından yaklaşarak boğazına bıçak dayadı. Saldırgandan kurtularak otelin yanındaki nalbur dükkanına giren otel çalışanı, dükkandan elinde sopa ile tekrar dışarı çıktı ve kendisine bıçakla saldırmaya çalışan Abdülkadir A.'nın kafasına vurdu.

 

Arbede sırasında yere düşen otel çalışanı, Abdülkadir A.'nın peş peşe bıçak darbelerine maruz kaldı. Saldırgan olayın ardından koşarak kaçarken vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan otel çalışanı ise yerden kalkamadı. 

 

Çevredeki vatandaşlar tarafından ilk müdahalesi yapılan otel çalışanı daha sonra ambulansla hastaneye götürüldü. Olay anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye kaydedildi. Aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Kaynak: (YHS) - Yerel Haberler Servisi Editör:
Etiketler: İstanbul Şişli Otel, Şili Otel, Otel Çalışanı Bıçaklanma
Haber Videosu

Web Tv'de Görüntüle

Bu videoyu yorumlamak ve paylaşmak için ayrıca tıklayın.

Yorumlar
Haber Yazılımı