Haber Detayı
17 Ocak 2020 - Cuma 19:22 Bu haber 1904 kez okundu
 
İstanbul Turizm Çalıştayı 20 Ocak'ta yapılacak
Başkanlığına eski Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü, emekli vali yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı getirilen Turizm Platformu, İstanbul'un turizmini her açıdan masaya yatırıyor.
GÜNCEL Haberi
İstanbul Turizm Çalıştayı 20 Ocak'ta yapılacak

Başkanlığına eski Kültür ve Turizm Bakanlığı Tanıtma Genel Müdürü emekli vali yardımcısı Cumhur Güven Taşbaşı getirilen Turizm Platformu, İstanbul'un turizmini her açıdan masaya yatırıyor.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun seçim vaatleri arasında bulunan ve geçtiğimiz Kasım ayında kurulan İstanbul Turizm Platformu tarafından 20 Ocak'ta düzenlenecek çalıştaya, İstanbul'da turizm sektöründe faaliyet gösteren, proje geliştiren, içerik üreten, meslek kuruluşları, örgütler, kamu kuruluşları, işletmeler, akademisyenler, kanaat önderleri, sivil toplum kuruluşları ve gönüllüler katılacak.

 

Çalıştayda İBB ve sektör temsilcileri, İstanbul turizminin geleceğine ilişkin fikir ve hedefleri ortak akılla belirleyecek. Çalıştayda turizm türleri ve temel fonksiyonlarını içeren 20 masa oluşturulacak. Her masa kendine ait başlıklarda sorun, öneri ve projeleri tartışacak.

 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun değerlendirme ve kapanış konuşmasını yapacağı Turizm Çalıştayı, 20 Ocak tarihinde Gayrettepe Dedeman otelde düzenlenecek.

Kaynak: (YHS) - Yerel Haberler Servisi Editör:
Etiketler: İstanbul Turizm Çalıştayı, İstanbul Turizm Platformu, Cumhur Güven Taşba
Yorumlar
Haber Yazılımı