Haber Detayı
07 Eylül 2019 - Cumartesi 00:03 Bu haber 1810 kez okundu
 
İzmir Enternasyonal Fuarı, 88'inci kez kapılarını açtı
İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 6-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 88. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), görkemli bir törenle açıldı.
YEREL Haberi
İzmir Enternasyonal Fuarı, 88'inci kez kapılarını açtı

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından 6-15 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek, partner ülkesi Çin Halk Cumhuriyeti olan 88. İzmir Enternasyonal Fuarı (İEF), görkemli bir törenle açıldı.

 

Odak ülkesi Hindistan, onur konuğu kenti İstanbul olan İEF'de, Doğa Dostu Şehir ve Duyarlılık ana temasıyla  EXPO 2023'e hazırlanan Kahramanmaraş da, çeşitli etkinliklerle İFE'ye renk kattı. 

Her yıl olduğu gibi bu yıl da çeşitli etkinlikler, birbirinden farklı ülke, firma, kurum ve sektörlerin stantların yer alacağaı ve 10 gün sürecek fuar boyunca düzenlenecek etkinliklerle İEF, ticaret, kültür, sanat ve eğlencenin merkezi haline gelecek.

 

Giriş ücretleri 4,5 TL olarak belirlenen 88'inci İzmir Enternasyonal Fuarı'nın açık alanları saat 12.00'de ziyaretçilere açılacak. Hollere giriş saatleri ise 16.00 ile 23.00 arasında olacak. 9 Eylül günü ise gün boyu giriş ücretleri 10 TL olacak. 9 Eylül'de elde edilecek tüm gelir, İzmir ormanlarının korunması için kullanılacak. 

Kaynak: (YHS) - Yerel Haberler Servisi Editör:
Etiketler: İzmir, Enternasyonal, Fuarı,, 88'inci, kez, kapılarını, açtı,
Yorumlar
Haber Yazılımı