Haber Detayı
20 Eylül 2019 - Cuma 12:39 Bu haber 2044 kez okundu
 
Kaçak turlarla mücadele aralıksız devam ediyor
Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin TÜRSAB TV'de BTK Başkanları ile Bölgenin Nabzı programının canlı yayın konuğu oldu.
GÜNCEL Haberi
Kaçak turlarla mücadele aralıksız devam ediyor

Türkiye Seyahat Acentaları Birliği (TÜRSAB) Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin TÜRSAB TV'de BTK Başkanları ile Bölgenin Nabzı programının canlı yayın konuğu oldu. 

 

Batı Antalya'da gerçekleşen TÜRSAB Faaliyetleri ile bölge turizmindeki gelişmeleri canlı yayında paylaşan ve  program sonrasında TÜRSAB Yönetim Kurulu Başkanı Firuz Bağlıkaya ile bir araya gelen TÜRSAB Batı Antalya BTK Başkanı Rıza Perçin Perçin, bu yıl iyi bir sezon geçiren bölgenin turizm açısından her yönden çok zengin bir bölge olduğunu dile getirerek, "Batı Antalya bölgemiz turizm adına gerek doğal, gerek tarihi gerekse de alternatif turizm adına oldukça zengin bir bölge. Bu yıl milyonları bölgemizde ağırlamaya devam ediyoruz. TÜRSAB olarak gelen misafirlerimizin rahat etmeleri ve tatillerinde her hangi bir sıkıntı yaşamamaları adına elimizden gelen her türlü çalışmayı yaptık ve yapıyoruz. Bu anlamda TÜRSAB olarak bölgede ciddi denetimlerimiz oldu ve denetimlerimiz rutin olarak devam ediyor. Yaklaşık 600'ün üzerinde faaliyet, yol ve şube denetimi gerçekleştirdik. Kaçak turlar ile ilgili mücadelemiz sürüyor" dedi.

TÜRSAB Başkanı Bağlıkaya'nın başarılı çalışmalarını takdir ettiklerini dile getiren Perçin, "Bölgemizde faaliyette bulunan seyahat acentalarımıza verdiğimiz hizmette bizlerin her zaman yanında olan Başkanımız Firuz Bağlıkaya'ya teşekkürlerimizi iletiyorum. Bizlerin her zaman yanında." dedi.


TÜRSAB'da başlattıkları değişimin ve gelişimin devam ettiğini belirten Bağlıkaya da tüm Türkiye'yi dolaştıklarını ve yaptıkları ve yapacakları çalışmaları TÜRSAB üyeleri ile paylaştıklarını ve kısa bir süre sonra da Batı Antalya'da acentacı dostlar ile bir araya geleceklerini söyledi.

Kaynak: (THM) - Turizm Haber Merkezi Editör:
Etiketler: Kaçak, turlarla, mücadele, aralıksız, devam, ediyor,
Yorumlar
Haber Yazılımı