Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 14:16 Bu haber 3076 kez okundu
 
Katarlılar İstanbul'daki iki oteli 93 milyon euroya satın alıyor
Karaköy ve Dolapdere'de bulunan iki otelin toplam 93 milyon euroya satışı konusunda Katarlı Al Rayyan Tourism Investment Company (Artic) ile anlaşma sağlandı.
OTEL HABER Haberi
Katarlılar İstanbul'daki iki oteli 93 milyon euroya satın alıyor

Karaköy ve Dolapdere'de bulunan iki otelinin toplam 93 milyon euroya satışı konusunda Seba İnşaat ile Katarlı Al Rayyan Tourism Investment Company (Artic) arasında anlaşma sağlandı.

 

Otellerin satışı ile ilgili olarak Seba İnşaat'tan yapılan açıklamaya göre, Katarlı Al Rayyan Tourism Investment Company, Karaköy'deki 135 odalı oteli JW Marriott Hotel Galataport, Dolapdere'de yer alan 265 odalı oteli ise Sheraton City Center markası ile işletecek.

 

Yapılan açıklamada yer alan bilgiye göre, Al Faisal Holding bünyesinde faaliyet gösteren Al Rayyan Tourism Investment Company, ağırlama sektöründe gayrimenkul geliştirme, satın alma ve kiralama faaliyetlerinde bulunuyor.

 

Al Rayyan Tourism Investment Company, Karaköy'de bulunan 135 odalı oteli JW Marriott Hotel Galataport, Dolapdere'de yer alan 265 odalı oteli ise Sheraton City Center markası ile işletecek. 

Kaynak: (TurMed) - Turizm Medya PR Editör:
Etiketler: Seba inşaat, istanbul dolapdere otel, istanbul karaköy otel, istanbul otel
Yorumlar
Haber Yazılımı