Haber Detayı
22 Temmuz 2016 - Cuma 13:25 Bu haber 3256 kez okundu
 
ˮLobby de Moda” Start alıyor
OTEL HABER Haberi
ˮLobby de Moda” Start alıyor

Taksim Otelciler Platformu Başkanı Barış Türer ve Platform üyelerinden Tulip Otelleri Grup Genel Müdürü Müge Calp, Grup Yiyecek ve İçecek Müdürü Gülçin Alkan Çelik; Ünlü Moda Tasarımcısı Bahar Korçan ve Sinem Erşan'ı Bird Pera da ağarladı.

 

Görüşmede Platform Başkanı Barış Türer ile Ünlü Moda Tasarımcısı Bahar Korçan’ın ortak çalışması olan "Lobby de Moda" isimli projesinde son noktaya gelindiği açıklandı. Taksim Otelciler Platformu’nun “Discover Taksim” projesinden sonra ses getirecek olan ikinci projeleri olduğunu dile getiren Platform Başkanı Türer, Her otelin dili ve karakteri olduğunu, üye otellerimizden ortaklaşa seçeceğimiz 3 otel ile bu 3 otelin dili ve karakterine uygun Moda Tasarımcılarının koleksiyonları eşleştirilerek çok güzel bir vücut oluşturulacak diye konuştu.  Ayrıca, Her bir organizasyon da sosyal sorumluluk projelerine de yer verilerek 3 çatı bir kare de toplanılarak, fayda değeri arttırılacağı görüşünde oldukları belirtildi.

“Lobby de Moda” nın önümüzdeki hafta itibariyle belirlenen otel ve kararlaştırılmış olan tasarım duayenleri ile start alınması planlanıyor.

Kaynak: (THM) - Turizm Haber Merkezi Editör: Volkan Öztürk
Etiketler: ˮLobby, de, Moda”, Start, alıyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı