Haber Detayı
14 Temmuz 2016 - Perşembe 17:37 Bu haber 1763 kez okundu
 
Pera bölgesinin parlayan yıldızı: Tulip Oteller Grubu
OTEL HABER Haberi
Pera bölgesinin parlayan yıldızı: Tulip Oteller Grubu

Pera bölgesinin parlayan yıldızı olan Tulip Oteller Grubu'nun başına geçen tecrübeli turizmci Müge Calp, hedeflerini ve projelerini Turizm Haber Merkezi'ne anlattı.

 

Sektördeki kariyerine Satış & Pazarlama departmanından adım atan Müge Calp; Titanic Port Bakırköy, Crowne Plaza Harbiye gibi ünlü markalarda üstlendiği Satış & Pazarlama Direktörlüğü görevi sonrasında Listana Hotel Istanbul Genel Müdürlük pozisyonu ve Le Mirage Otelleri Grup Genel Müdürlüğü görevlerini üstlenmişti.

 

2016 Yılının başında Tulip Oteller Grubunun başına geçen Calp; grup bünyesinde bulunan Pera Tulip Hotel  Istanbul, Tulip City Hotel Istanbul ve Pera Rose Hotel Istanbul otellerinin Grup Genel Müdürlüğü görevini yürütmekte.   Müge Calp, Pera bölgesinin en değerlileri arasında yer alan otellerinden bahsederken, son dönemdeki sektörel sıkıntıların, ne yazık ki her bölgeyi olduğu gibi Pera bölgesini de etkilediğini dile getirirken, alternatif gelir kaynakları anlamında birçok atılımları olduğunu belirtiyor.   Son dönemlerde ekibine kattığı değerli isimler ile markanın değerini arttırdığına da değinen başarılı Genel Müdür, “Her bir departmanın yönetimi için sektörün en başarılı, tecrübeli, genç ve dinamik isimlerini değerlendirmeyi tercih ettik. Gün be gün yapmış olduğumuz alt yapı ve sistem geliştirme çalışmalarımızın yanı sıra hizmet kalitemizi standartlaştırmaya çok önem verdik. Çağımızın, getirisi en yüksek pazarı olan sosyal medyayı profesyonellere bıraktık ve olumlu tepkiler aldık.  Bu çalışmalarımızla beraber her geçen gün Pera bölgesine olan hâkimiyetimiz daha fazla artacak.” diyor.

 

Pera bölgesinin vazgeçilmezi “Bird Geri Dönüyor” Müge Calp, bir zamanların en uğrak ve Pera bölgesinin vazgeçilemeyen mekanı olan Bird’in tekrar açılacağının müjdesini verdi. Açılış öncesi reklam ve tanıtım çalışmalarına başladıklarını dile getiren Calp, önümüzdeki günlerde markaya yakışır, çok prestijli bir açılış gerçekleştireceklerini sözlerine ekledi. Öğle ve Akşam yemek servislerinin yanı sıra, gece saat 23:00’ten sonra ünlü DJ ve sanatçıların sahne alacağı, konsept ve moda ağırlıklı partilerin düzenleneceği bir mekan yaratma konusundaki kararlılıklarının, Eylül ayının ortasından itibaren meyvelerini vermeye başlayacağını belirtiyor.  

Kaynak: (THM) - Turizm Haber Merkezi Editör: Volkan Öztürk
Etiketler: Pera, bölgesinin, parlayan, yıldızı:, Tulip, Oteller, Grubu,
Yorumlar
Haber Yazılımı