Haber Detayı
22 Ağustos 2019 - Perşembe 17:22 Bu haber 2584 kez okundu
 
Sadece kadınlara özel 4 yıldızlı otel açıldı
Sadece kadınlara özel 4 yıldızlı otel, yaşam merkezi, fitness, sağlık ve detoks gibi paketlerle hizmet vermeye başladı.
OTEL HABER Haberi
Sadece kadınlara özel 4 yıldızlı otel açıldı

Sadece kadınlara özel 4 yıldızlı otel, yaşam merkezi, fitness, sağlık ve detoks gibi paketlerle hizmet vermeye başladı.

 

Bir dizi bütünsel tedavi sunan spa, restoran ve sağlıklı yaşam merkezi hali hazırda bulunnan ve ilerleyen aylarda; yaşam merkezi, fitness, sağlık ve detoks gibi paketler de sunmaya başlayacak olan Som Dona Hotel, Haziran ayında kapılarını misafirlerine açtı. 

 

Sadece yetişkin, eşcinsel ve hatta vegan kişileri kabul eden otellerin hali hazırda piyasada oldukça uzmanlaştığını fakat sadece kadınlara hizmet veren hiçbir yerin olmadığını aktaran ve projeyi geçen sene duyuran Som Dona Hotel’in Genel Müdürü Joan Enric Capella, “Kadın kitleye odaklanan ve gittikçe artan bir trend olarak piyasada bir boşluk gördük. Otel zinciri kapsamında müşterilerimizle yapılan anketlerde sadece kadın oteli fikri beğenildi ve doğrultuda yola çıktık'' açıklamasında bulundu.

Otelin çalışanlarının çoğunun kadın olacağının altını çizen Otelin Genel Müdürü Capella: “İspanya’nın eşitlik kanunlarına uygun olarak, çoğu çalışanımızın kadın olmasını istiyoruz. Hedeflerimizden biri de geleneksel olarak erkeklere özgü işler yapan kadınların belli bir görünürlük kazanmasıdır.” 

 

Kadınlara özel konfor, dinlenme, sağlıklı yaşam, sanat ve Akdeniz mutfağı sunan Som Dona Hotel’in fiyatları, gecelik 100 Euro gibi bir fiyattan başlıyor. Otelin konumu, muhteşem Drach Mağaraları’na, kumlu ve kayalık plajlara yaklaşık iki dakikalık bir mesafede bulunuyor. Plajların arasında ise Porto Cristo, Cala Petita ve Cala Murta gibi güzel plajlar da yer alıyor.

Kaynak: (DHS) - Dış Haberler Servisi Editör:
Etiketler: Son Dona Hotel, İspanya Tur, İspanya Otel, Kadın Oteli
Yorumlar
Haber Yazılımı