Haber Detayı
09 Temmuz 2019 - Salı 20:56 Bu haber 1461 kez okundu
 
Sıradışı insanlardan sıradışı bir proje! GASCONFAIR
Gastronomi sektörü 12-15 Şubat 2020'de GASCONFAIR’de bir araya geliyor..
TÜRKİYEDEN Haberi
Sıradışı insanlardan sıradışı bir proje! GASCONFAIR

12-15 Şubat 2020 tarihinde Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü’nde düzenlenecek GASCONFAIR İstanbul Gastronomi Kongresi’nde, sektörün tüm iş kolları bir arada olacak.

 

Endüstriyel mutfaktan, gıda toptancılarına, temizlik ürünü tedarikçilerinden mimarlara kadar herkes GASCONFAIR’de yerini almaya başladı.

 

Nişantaşı Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Esra Hatipoğlu “GASCONFAIR için çok doğru bir altyapımız var. Ayrıca heyecan verici bu etkinlik için paydaş olmaktan son derece memnunuz. Üzerimize düşen her türlü çalışma için ekibe elimizden gelen desteği sağlayacağız” dedi.

 

Tüm sektöre fayda sağlamayı amaçlayan GasconFair, gastronomi sektöründe ilk defa kongre, konferans ve fuarı bir araya getiriyor. İlk defa bir üniversite kampüsünde bu kadar kapsamlı fuar gerçekleştirecek olan ve ilk defa etkinlik sonrası kurulacak özel bir platform ile etkinlikle birlikte başlayan çalışmaları devam ettirecek GasconFair, bir çok fuar alanına göre çok büyük avantajlar barındıran, Avrupa’nın en büyük ikinci kampüsü olan Nişantaşı Üniversitesi NeoTech Kampüsü'nde gerçekleştirilecek.

 

Kongre ve konferanslar için çok sayıda konferans salonu ve amfiye sahip olan mekan, aynı zamanda teknik alt yapı olarak da, gastronomiye yönelik olan GASCONFAIR bünyesinde düzenlenecek her türlü mutfak çalışması için 5 adet büyük uygulama mutfağına sahip.

İçeriği tamamen akademisyenler tarafından yönetilen ve GASCONFAIR kapsamında düzenlenecek kongre için 6 farklı bilimsel çalışma alanından bildiri kabul edilecek.

 

Konferanslarda yurtiçi ve yurt dışından katılacak bilim insanları ilginç konular ile tüm dinleyicileri hayran bırakacak. Çok sayıda workshop, panel, söyleşi ve seminer de düzenlenecek olan GASCONFAIR’de, ayrıca sıradışı yarışmaların kazananlarına para ödülleri dağıtılacak.

Kaynak: (TurMed) - Turizm Medya PR Editör:
Etiketler: GasconFair, Nişantaşı Üniversitesi, Gastronomi kongresi, gastronomi fuarı,N
Yorumlar
Haber Yazılımı