Haber Detayı
10 Temmuz 2019 - Çarşamba 17:13 Bu haber 502 kez okundu
 
Tatil anıları yarışmasında dereceye giren eserler Fraport TAV Antalya Havalimanı'nda sergileniyor
Fraport TAV Antalya Havalimanı Tatil anıları yarışmasında dereceye giren eserleri sergiliyor.
ŞİRKET HABERLERİ Haberi
Tatil anıları yarışmasında dereceye giren eserler Fraport TAV Antalya Havalimanı'nda sergileniyor

Prof. Dr. Nazmi Koçak’ın yarışma Koordinatörlüğü ile gerçekleşen 10. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nda dereceye kalan eserler Fraport TAV Antalya Havalimanı sponsorluğuyla Antalya Havalimanı’nda sergilenmeye başladı.

 

İlk olarak 2009 yılında düzenlenen Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’nın Tatil anıları temalı bu yılki yarışmasında dereceye giren eserler, Fraport TAV Antalya Havalimanı’nda yolcuların beğenisine sunuldu. Sergi 24 Temmuz’a kadar İç Hatlar Terminali’nin asma katında sergilenmeye devam edecek.

 

Antalya gibi Türkiye’nin önde gelen tatil destinasyonundan ayrılan yolcuların tatilde edindikleri anılar ile güldürerek, düşündürerek ve biraz hüzünlendirerek uğurlamaktan mutluluk duyduklarını belirten Fraport TAV Antalya Genel Müdürleri Deniz Varol ve Bilgihan Yılmaz, turizmi çeşitli boyutları ile incelemek ve tatil amacıyla seyahat eden bireylerin tatilleri döneminde konaklama, ulaştırma, yeme-içme, eğlence, rekreasyon, gezme-görme, müzeler, çevre, turist-yerli ilişkileri, vb... ilişkilerin ve yaşanan deneyimlerin değerlendirilmesi, bu yarışmanın temel amacını oluşturmaktadır açıklamasında bulundular.

 

10. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışması’na 62 farklı ülkeden 584 karikatür sanatçısı toplamda 1101 eserle katıldı. Seçim işlemi üç aşamalı olarak gerçekleştirildi. Her yıl düzenlenen yarışma, amatör ve profesyonel dünyadaki bütün karikatür sanatçılarına açık.

Kaynak: (TurMed) - Turizm Medya PR Editör:
Etiketler: TAV Abtalya Airport, turizm karikatürleri, Antalya Havalimanı
Yorumlar
Haber Yazılımı