Haber Detayı
03 Temmuz 2019 - Çarşamba 23:22 Bu haber 452 kez okundu
 
THY'den yeni seyahat setleri
Versace ile Mandarina Duck tarafından özel hazırlanan seyahat setleri THY yolcularının hizmetine sunuldu
ŞİRKET HABERLERİ Haberi
THY'den yeni seyahat setleri

Hazırlanan seyahat kitleri ile ilgili olarak THY Basın Müşavirliği tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, seyahat konforunu artırmak için çalışmalarını aralıksız sürdüren THY, moda dünyasının önde gelen temsilcilerinden olan Versace ile seyahat ürünleri kategorisinde uzmanlaşan Mandarina Duck markaları tarafından özel hazırlanmış seyahat kitlerini ak içine taşıdı. 

 

Türk Hava Yolları, havacılık sektöründe pazar payını ve yolcu sayısını her geçen yıl artırırken , 2 Temmuz tarihi itibarıyla kıtalararası uçuşların Business sınıfında seyahat eden yolcularını zarif ve sofistike tasarımlarıyla moda tarihine geçen Versace setleri ile karşılamaya başladı. Yolcuların kullanımına sunulan seyahat setlerinde, seyahat boyunca ihtiyaç duyalabilecek çorap, kulak tıkacı, geliştirilmiş göz bandı ve uyarı çıkartmaları, Versace dudak losyonu, el losyonu ile yüz spreyi ve saç tokası bulunuyor. 
 

Moda dünyasının önde gelen temsilcilerinden Versace tarafından THY için özel olarak tasarlanan yeni setlerin, erkek ve kadın yolcuların ihtiyacına göre ayrı hazırlanması da koleksiyonun en belirgin özelliği olarak ön plana çıkarken farklı renklerde temin edilebilen çantaların şık ve fonksiyonel tasarımı, yolculuk sonrası kullanımı da cazip kılıyor. Çanta içerisinde özel bir bölmede yer alan nemlendirici kozmetik ürünler ise uzun seyahat süresince yolcuların rahat bir yolculuk geçirmesine katkıda bulunacak. 

Kaynak: (TurMed) - Turizm Medya PR Editör:
Etiketler: THY'den, yeni, seyahat, setleri,
Yorumlar
Haber Yazılımı