• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Kutlu TAMAY

Kutlu TAMAY


İTÜ EVİ – GÜMÜŞSUYU RESTORAN

29 Eylül 2020 - 00:57

Bugün sizlere Türkiye’nin en önemli Üniversitelerinden İstanbul Teknik Üniversitesi’nin Ankara Tunalı Hilmi semtinde yer alan ‘’İTÜ EVİ’’ isimli lokalinde bulunan Gümüşsuyu Restoran’dan bahsetmek istiyorum.

Haftanın yedi günü açık olan tesiste, mutfaktaki isim Eski Gar Lokantası'nın Şefi Mehmet AKKAN. Şef, hem et hem de balık konusunda tecrübesini ve hünerlerini bizlere sunuyor. Ankara’da yıllardır birçok mekanın markalaşmasında büyük rolü ve hizmetleri olan işletmeci Selim YILMAZ da, burada profesyonel bir kadro oluşturarak çıtayı yükseltmiş durumda.

Mekan geniş veferah iki kısımdan oluşuyor. Önde 50 kişilik bir açık hava restoranı arkada ise 150 kişilik toplantı ve özel organizasyonlarında yapılabildiği dev ekrana sahip bir salon bulunmakta. Cuma ve Cumartesi günleri canlı müzik performansı var. Meze teşhir dolapları oldukça zengin. Pandemi döneminde bakanlık tarafından yayınlanan tüm önlemlere harfiyen uyuluyor.

İTÜ Evi Gümüşsuyu Restoran tüm halkımıza açık olarak hizmet veriyor. Öğrenciden iş insanına kadar geniş bir yelpazede hitap edebilecek, her kesimin bütçesine uyabilecek alternatifli bir menüye sahip. Masalarda QR koduyla menüye bakabilme, garson çağırma ve hesap isteme teknolojisi mevcut. Dev ekranda arkadaşlarınızla stadyum tadında maç izleyebilir, keyifli saatler geçirebilirsiniz.

Yemek konusunda mekana ait benim birkaç favori seçimimi sorarsanız Dana Külbastı, Kalamar ve meze olarak da atomla gavurdağı salata ilk gözüme çarpan lezzetler arasında.

Mekanı ziyaret ettiğinizde ekstra ikramlardan faydalanmak isterseniz benim ismimi söylemeniz yeterli olacaktır…

Hepinize sağlıklı, mutlu, keyifli ve ağız tadıyla dolu günler dilerim.

Kutlu TAMAU

YORUMLAR

  • 0 Yorum