Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Nejat TÜRER

Nejat TÜRER


DARBECİLERDEN BİR DARBE DAHA....

18 Temmuz 2016 - 23:32

Uzun zamandır her yönden aldığımız yumruklar ile abandone olmuş, köşeye sıkışmış durumda idik.Gayret ile yere düşmemeye, ayakta kalmaya çalışıyorduk ve nefesimizi ayarlamaya çalışarak dirilme umutları taşıyorduk kii bir darbe daha aldık darbecilerden...

Okunan salalar sanki sektörel yıkılışımızı haber veriyordu. ..Yıkıldık mı peki ?

Elbette hayır. Canımız burnumuz da, yorgunuz ve belki bıkkınlık yaşıyoruz ama ölmedik...Ölmeyeceğiz de yeterki bilinçli, inançlı bir şekilde çalışalım.

İlk yapmamız gereken şey şahsi ve şirketsel menfaatleri düşünmeden, ön plana almadan sektörel birlik sağlanmalı; hemde acilen. Sektörden fayda sağlayan herkes, büyük küçük, alt üst yan, sağ sol, geçmiş demeden gelecek için el ele olmalıyız. Iç çatışmalar ve rekabet ertelenmeli.

Kazanç unutulmalı zararına çalışma göze alınmalı. Etkinlikler, promosyonlar çoğalmalı. Ülke sektör şirket sıralaması asla bozulmamalı çabalar esnasında.

Kimse kimseden bilgi ilgi ve iş birliği esirgememeli. Ufalmalıyız belki ama dimdik ve kocaman gibi davranıp iş yapmalıyız. Otelde gerekirse bir kat çalıştıracağız ama tüm katlarımız açıkmış gibi iş yapacağız.

Ülkemizdeki artıları daha çok ön plana alıp cazip hale getirip pazarlama çalışmaları yapacağız.

Unutmayalım ki ülke olmaz ise sektör, sektör olmaz ise işletmemiz olmaz...

Bence. ..

YORUMLAR

  • 0 Yorum