Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Nejat TÜRER

Nejat TÜRER


ŞİMDİ ÜLKEME GEL Kİ TERÖRE KARŞI OLDUĞUNU GÖSTER

06 Ocak 2017 - 13:21

2017 turizm için kötü bir yıl olacak. Tıpkı geçen sene gibi. Zor günler var önümüzde sektörün her kesimi için.

 

Mademki bu belli Mademki kazanamayan ve var olanı koruyamayacağız o halde pesmi edelim onca yıllık emeği, yatırımı bir kenara koyup zararın neresinden dönsek kardır mı diyelim. Gelişmeler de felaket tellallığına devam ederken daha kötü günler görmeyelim diye sektörü yok mu edelim.

 

Bence hayır.

 

Biz turizm mensupları hayal satarak işimizi pazarlamıyormuyuz? O halde elimizdeki olayları iyi okuyarak işimize devam etmeliyiz. Evet yeni pazarlar yeni ürünler yeni fiyatlar sektörün canlanması için gerekli. Bütün bunların yanın da ülkemizin yeni olgularını da kullanmalıyız.Örneğin terör .Mademki bu bizim gerçeğimiz ve bizim işimize sekteye uğratıp, tekerimize çomak sokuyor. Biz de bu terör olgusunu işimize dahil edelim. Turizmin t sine bulaşan herkes her ortamda her platform da her pazar da terör kötüdür, insanlık dışı bir eylemdir, hükümetler, sınırlar üstü bir olgudur. Bu gün benim ülkemde yarın seninkinde de olabilir.

 

Teröre karşı hükümetlerin politikaları ne olursa olsun bu insanlık suçunu yine biz insanlar durdurabiliriz.

İnsan isen şimdi bize yardımcı olman gerekiyor. Destek ol ki hep beraber bu terör belasını yok edelim. İnsanlık el ele vermeli bu terör için.

 

Tarzında konuyu ele alarak, bakın sizi memnun edebilecek her türlü imkanı sahibiz. Her ne ile mutlu oluyorsanız biz de mevcut. Ancak hem ülkemin imkanlarını kullan gez gör dinlen tedavi ol inançlarını tazele hobilerini yap hemde teröre karşı bizim yanımızda ol...

 

Şimdi ülkeme gel ki teröre karşı olduğunu göster.

 

Diyerek teröre karşı tüm insanlık elele Türkiye'de demeli ve bu deyişi bir şekilde sektör pazarlanmasında kullanılır hale getirmeliyiz. Bu olguyu bakanlıktan başlamak üzere milli bir politika ve söylem haline getirmek gerekiyor.

 

Bence..

YORUMLAR

  • 0 Yorum