Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Nejat TÜRER

Nejat TÜRER


TERÖR TURİZMİ

11 Ocak 2017 - 09:55

Ülkemizde terör belası aldı başını gidiyor. Gündelik yaşamınızda tüm gerçeği ile yer alıyor.Korkarım ki artık haberlerde üçüncü sahife de yer alacak.

Terör olayları mademki turizm sektörünü etkiliyor. Para kazanamaz hale getiriyor. Terörist lerin istediklerinden biri de bu değil mi? Yarattıkları kaos ve korku ile ülkemize yabancıların gelmesini engelliyorlar yaptıkları eylemler ile. Her an sektörümüzün üzerine çevrili bir silah bu terör.

 

O halde kendilerini bize doğrulttukları silah ile bizde onları vuralım. Namluyu onlara çevirelim ve terörden para kazanalım. ..

 

 

Mademki bu bir gerçek ve bizler terör ile içice yaşıyoruz.O halde tıpkı kriz dönemlerinde para kazanılabileceği gibi biz turizmciler de bu terör belasından para kazanan bir sektör olalım...

 

Yepyeni bir ürün geliştirip onca turizm çeşidi arasına terör turizmi nide katalım.

 

Dünya da adrenalin meraklılarına, stres atmak isteyenlere, kaos u yaşamak isteyenlere, riskli yaşamdan zevk alanlara terör pazarlayan bir ülke olalım....

 

Olmaz mı?

 

Olur, olur bence.Bu konuda istatistikler yoktur ama biliyoruz ki bir işi ilk yapan o işten en çok kazanan dır.

 

Düşünsenize...

 

Acentalar her an bir canlı bomba nın patlıyabileceği bir otel ve o kaos ortamında odanız hazır. Hayatınız da hiç bomba sesi duydunuz mu diyerek pazarlama yapıyorlar fuarlar da.

 

Ne kadar risk o kadar lüks...

 

Otel animasyon ekipleri terör geceleri düzenliyor. Tıpkı Türk gecesi gibi.Güneydoğu da korucular arasında gerçek teröristlerin karşısında da nöbet tutarak bir gece.

 

Gibi çeşitli yollar ile bu işten para kazanılır gibime geliyor.

 

Olmaz mı?

 

Olur olur .Benim bildiğim turizmciler bu işi becerir.

 

Bence.

YORUMLAR

  • 0 Yorum