• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Nejat TÜRER

Nejat TÜRER


TURİZM TERÖRE YENİLMESİN

16 Temmuz 2016 - 00:34

Paris'te Eyfel Kulesi dibinde kahve içebilme zevki ölüm riskini göze almaya değer mi? Fransa'da olağanüstü durum ve yönetimi mevcut.Terör var Fransa da...Terör olayları ile içiçe yaşamaya alışan Fransa ya gitmeyin.Organizasyonlara katılmayın. Rezervasyonlarınızı iptal edin. Diyen hiç bir ülke yok.Vatandaşlarına uyarı yapan devlet yok.

Fransa nın Türkiyeden bir farkı var mı ki Türkiye ye gitmeyin diye vatandaşlarını uyaranlar aynı şeyi niye Fransa için yapmıyor.Terör de ölümde hep aynı nerede olursa olsun.Ölenler biziz. Bu farklı anlayış ve uygulama neden acaba? Bizim seyahat Acentaları Fransa turlarını ve rezervasyonlarını iptal ediyorlar mı acaba? Avrupa daki tur operatörleri iptaller karşısında nasıl davranıyorlar.Türkiye satışlarını iptal ederken terörü gerekçe gösteren operatörler Fransa iptali için terör gerekçesini kabul ediyorlar mı?

Kontratların tek taraflı feshi ni sineye çekiyorlar mı? Türkiye terör ülkesi biz yolcumuza garanti isteriz diyenler Fransa'ya turist olarak gelecekler için garanti verebiliyor mu? Olağanüstü durumu ilan eden Fransa ya gidecekler için hükümetimiz uyarı yapmayacak mı? Hey terör sen nelere kadirsin.Teröre alıştık.Terörün istediği kaos ortamını yaratıp reklamını yapmayalım.

Terör nerede olursa olsun, ne şekilde olursa olsun, maliyeti ne olursa olsun uyarılar, iptaller, yasaklamalar yapıp terör ün ekmeğine yağ sürmeyelim. Aksine etkinlik ve aktiviteleri dahada zenginleştirilmiş teşvik edilmeli yöneticiler tarafından.Tüm dünya hükümetleri bu konuda iş birliği yapmalı.

Turizm terör e yenilmemeli. ..

Bence.....

YORUMLAR

  • 0 Yorum