Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Sevda ÇELİK

Sevda ÇELİK


BİOENERJİ İLE STRESTEN KURTULMANIN YOLLARI

27 Eylül 2018 - 17:16

Günümüz hayat  şartlarında stres yaşantımızın bir parçası haline geldi. Stres bir hastalığın olduğu gibi bir çok ağrının da sebebi olabiliyor.

 

Kendinizi stresli hissediyor musunuz?

 

Yapılan araştırmalara göre, sürekli ve devam eden stresin tüm hastalıkların 95'inde önemli bir faktör olabileceği ortaya çıkmıştır. Yüksek stres seviyeleri, yaşam kalitemizi büyük ölçüde etkileyebilir, bu da başta baş ağrısı ve sindirim sistemi problemleri olmak üzere, sinirlilik, uykusuzluk, panik atak veya depresyona neden olabilir.

 

Peki size bu belirtilerden herhangi biri tanıdık geliyor mu?

 

·       Midemde bir düğüm var.

·       Kalbim çarpıyor.

·       Her yerde ağrım  var.

·       Boğazımda bir yumruk hissediyorum.

·       Başım ağrıyor

·       Ellerim ve ayaklarım soğuk.

·       Her zaman yorgun hissediyorum.

·       Endişeli hissediyorum

·       İyi uyuyamıyorum.

·       Her gün korkular yaşıyorum

·       Sanki üzerimde asılı karanlık bir bulut var gibi.

 

Bedeninizde bunlara benzer bir şeylerin yanlış  gittiğini düşünüyorsanız acil önlem ve profesyonel yardım almanız gerekiyor demektir.

 

Vücut ağrıya nasıl tepki gösterir?

Vücutta ağrı, rahatsızlık ve strese “sıkarak” tepki verir ve özellikle ağrının etrafına büzülür ve bu da vücudun organlarını ve organlarını çevreleyen kas ve dokuların sıkılaşmasına neden olur.

 

Stresli, endişeli ve gergin olduğumuzda ne olur?

Beden duygusal uyaranlara tepki gösterir. Vücudunuz gerildiğinde kan akışının ne kadar kısıtlı olduğunu görmek için yumruğunuzu sıkın…

 

Elinizin beyaza döndüğünü fark ettiniz mi?

 

Kan kısıtlandığında, serbest akış hareketi kısıtlanır. Strese girdiğiniz zamanda vücudunuzun her hangi bir yerinde oluşan ağrı, o bölgeye giden kan akışını kısıtlar. Stresin ve sebep olduğu ağrılardan kurtulmanın birinci kuralı kan akışının düzenlenmesidir. Bunun yolarını öğrenmek için mutlak suretle profesyonel bir destek almanı gerekir.

 

Stressiz yaşam ve yaşam gücü sağlıklı enerji ile sınırlıdır. Hareketin olduğu yerde - yaşam var. Hareketin olmadığı yerde - durgunluk ve kötü sağlık vardır ki ve yaşam gücü enerjimiz dengelendiğinde, enerjimiz serbestçe ve eşzamanlılık içinde akarken sağlıklıyız.

 

Bununla birlikte hücreler, organlar ve sistemler arasında senkronizasyon ve denge bozukluğu olduğunda hastalık ve stres belirtileri hızla kendini göstermeye başlar.

 

Vücut senkronizasyonunuzun düzenli olması, stressiz, daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için sizi bio enerji ile tanışmaya davet ediyoruz.

 

Unutmayın, Oisin Bio Enerji Terapisi veya teknikleri, sağlık profesyonelleri tarafından reçete edilen tıbbi tedavilerin, ilaçların, diğer tıbbi veya bilimsel teşhislerin yerine geçmez.

 

Terapistlerin / uygulayıcıların danışanlarına herhangi bir tedavi uygulamadan önce bir sağlık uzmanı ile görüşme yapmalarını tavsiye etmeleri önemlidir.

 

Stressiz bir yaşam sürmek için Blue Life International Health Service ile iletişime geçebilir, sağlıklı ve stresiz bir taşam için ilk adımı atabilirsiniz.

 

Daha fazla bilgi için iletişime geçmeniz yeterli.

 

WhatsApp +447555147172

www.bluelifehealth.com

 

Blue Life international Health Service 

Yönetim Kurulu Başkanı

Sevda Çelik

YORUMLAR

  • 0 Yorum