• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

155 günde 37 ülkeye uğrayacak kruvaziyerin bilet fiyatları belli oldu

5 aylığına kaçamak yapmak isteyenler için kruvaziyer ile dünya turu biletleri satışa sunuldu.

  • Reklam
155 günde 37 ülkeye uğrayacak kruvaziyerin bilet fiyatları belli oldu
10 Kasım 2022 - 12:02
Reklam
Reklam
37 ülkeyi kapsayan 155 gecelik Dünya Turu içerisinde ücrete, gemi içinde harcayabileceğiniz 4 bin dolarlık kredi, kıyı gezileri için 3 bin dolarık ek bütçe, gidiş-dönüş için business class uçak bileti, iki kişilik premium içecek paketi, haftalık çamaşırhane hizmeti ve 13 ücretsiz kara etkinliği dahil. Bunlar arasında Bali'deki Benoa'da düzenlenecek, yerel sanatçıların geleneksel dans biçimlerini sergileyeceği bir akşam da yer alıyor.

Açılış galasının ardından ABD'nin Kaliforniya eyaletinin San Diego kentinden başlayacak ve BK'nin Southampton kentinde tamamlanacak olan yolculuğun biletlerinde rezervasyon önceliği iş ortaklarına, sadık misafirlere ve eski ve yeni dünya gezginlerine verilecek, 10 Kasım'dan itibarense gemide rezervasyonlar halka açılacak.


Kruvaziyer şirketinin son gemisi Azamara Onward, odalar çift kişilik kullanıldığında yaklaşık 702 misafir kapasitesine sahip. Azamara Başkanı Carol Cabezas konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Bu deniz yolculuğundaki limanların yüzde 60'ı 2024 dünya seyahatimizdekilerden farklı olduğu için, bu seyahat planı en çok seyahat eden misafirlere bile dünyaya yönelik yeni bir bakış açısı kazandırmak için özenle planlandı. 2025 dünya seyahatimiz, yolcuları sadece dünyayı görmeye değil, aynı zamanda her varış noktasında zamanlarını değerlendirmeye ve yolculuk sonrasında uzun süre unutmayacakları anılar edinmeye davet ediyor.''


Kişi başına 40 bin dolardan başlayan ve günlük 258 dolara gelen, limanda 15 geceleme ve 31 geç konaklamayı kapsayarak misafirlere belirli güzergahları keşfetmeleri için daha fazla zaman tanıyan seyahat planı, diğerlerinin yanı sıra Hawaii'de Honolulu, Samoa ve Tonga, Avustralya'da Sidney, Yeni Zelanda'da Stewart Adası, Tayland'da Bangkok ve Endonezya'da Semarang kentinde duracak.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum