Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

20 cariyesiyle Almanya'da otelde karantinada olan 'Kral'

Bir çok ülkede insanlar koronavirüs nedeniyle kendisini karantinaya alırken Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn (Rama X) kendisini, 20 cariyesi ile birlikte lüks bir otele kapattı.

  • Reklam
20 cariyesiyle Almanya'da otelde karantinada olan 'Kral'
18 Mayıs 2020 - 15:31
Reklam

Bir çok ülkede insanlar koronavirüs nedeniyle kendisini karantinaya alırken Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn (Rama X) kendisini, 20 cariyesi ile birlikte lüks bir otele kapattı.

 

Tayland, koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadele edip, tüm ülkede sosyal izolasyon uygulandığı zamanda 20 cariyesi ile Almanya'ya kaçan Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn, kendini lüks bir otele kapatmıştı. Daha sonra da (Rama X) olarak da adlandırılan dünyanın tartışmalı lideri Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn'un, 20 cariyesini ordu mensubu yaptığı ileri sürülmüştü. Alman gazetesi Bild muhabiri Tayland kralı ile ilgili edindiği son bilgileri paylaştı. 2016 yılından beri Tayland Kralı olan Rama X, Alman gazetesi Bild'in haberine göre oteldeki dördüncü katın tamamını kendine ayırttı ve cariyeleriyle birlikte burada kalıyor.

 

Alman medyasında yayınlanan habere göre, 67 yaşındaki Tayland Kralı, Nisan ayında sessiz sedasız ülkesine dönmüş, buradaki işlerini hallettikten sonra, yeniden sessiz sedasız kapattığı lüks otele dönmüştü.

 

Almanya'da tüm eğlence mekanları kapalıyken, Grand Hotel Sonnenbichl'in uygulamanın dışında kalması tartışmalara neden olmurken işletmenin otel statüsünde çalışmadığı açıklaması yapılmıştı. Tayland Kralı Maha Vajiralongkorn ülkedeki karantina kurallarını çiğneyerek son 10 gün içerisinde uçağıyla Almanya'nın Dresden, Leipzig ve Hannover kentlerini ziyaret ettiği ortaya çıktı. 

 

Haremdeki cariyelerin S001'den S020'ye kadar numaralandırıldığını söyleyen Bild muhabiri, kadınların ayrıca "Krala sadık kalacak güzel kadın" anlamına gelen "Sirivajirabhakdi" fahri unvanını aldığını ekledi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum