Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Accor Otel Grubu, karının yüzde 25'ini virüsle mücadele kapsamında çalışanları ve ortaklarına ayırdı

Accor Otel Grubu, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında çalışanlarına, ortaklarına ve topluma destek vermek amacıyla ALL Heartist fonunu hayata geçirdi.

  • Reklam
Accor Otel Grubu, karının yüzde 25'ini virüsle mücadele kapsamında çalışanları ve ortaklarına ayırdı
13 Nisan 2020 - 08:49
Reklam

Accor Otel Grubu, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid-19) salgınıyla mücadele kapsamında çalışanlarına, ortaklarına ve topluma destek vermek amacıyla ALL Heartist fonunu hayata geçirdi. Bu süreçte fona ayrılan bütçe ile mali zorluklar yaşayan çalışanlar, iş ortakları, sağlık profesyonelleri ve krize yönelik dayanışma girişimleri desteklenecek.

 

Fransa merkezli Avrupa’nın en önde gelen otel zinciri Accor Otel Grubu, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs (Covid- 19) salgınıyla mücadele kapsamında kaynak ve zaman sağlayarak ve lokalden küresele uzanan ağına erişim sağlama fırsatı sunarak All Heartist isimli bir fon oluşturdu.

 

Fon, koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında mali sıkıntılar ve zorluklar yaşayan çalışanlarına, ortaklarına ve dayanışma girişiminde bulunan sivil toplum kuruluşlarına destek verecek. Accor Otel Grubu, planlanan kar payının yüzde 25’ini (70 milyon Avro) koronavirüs sürecini atlatmak amacı ile ALL Heartist isimli fona tahsis edecek.

 

Oluşturulan fonla 300 bin çalışanından yeterli sosyal güvenlik veya sağlık sigortası olmayanlar için COVID-19 ile ilgili hastane masraflarını ödemeyi taahhüt eden Accor Otel Grubu, All Heartist fonu vaka bazında, büyük mali sıkıntı çeken ücretsiz izinli çalışanları; vaka bazında, mali zorluklarla karşılaşan bireysel ortakları destekleyecek. All Heartist isimli fon ayrıca ön safhada çalışan sağlık profesyonelleri ve kar amacı gütmeyen organizasyonları desteklemek için de uygulanacak.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum