• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Alkoçlar Otelcilik sahibinden itiraf! Çok azıp kudurmuştuk

Alkoçlar Otelcilik sahibi Ender Alkoçlar tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının insansanlara unuttukları sade yaşamı, şükretmeyi hatırlattığını belirtti.

  • Reklam
Alkoçlar Otelcilik sahibinden itiraf! Çok azıp kudurmuştuk
31 Mart 2020 - 11:39
Reklam

Ender Alkoçlar ''Kudurmuştuk. Evlenme teklif etme partisi, sözümüz olacak partisi, düğünümüz için paraşütle mi atlasak, yoksa konsere Jennifer Lopez mi çıksa planları. Çok azıp kudurmuştuk.'' ifadelerini kullandı.

Sosyetenin ünlü ismi Alkoçlar Otelcilik sahibi turizmci Ender Alkoçlar, tüm dünyayı esir alan koronavirüs salgınının herkesi evine hapsedip düşünmeye sevk etttiğini söyledi. ''Bir kudurmuştuk, bir kudurmuştuk ki. Evlenme teklif etti partisi, sözümüz olacak partisi, nişan yapacağız en iyi yerde olmalı, düğünümüz var aman rezil olmayalım; paraşütle mi atlasak, Tarkan mı çıksın, Jennifer Lopez mi? Yok en değişik bizimkisi olsun. Hamileyim, bebeğimin cinsiyeti belli oldu partisi. Doğurmadan bebek geliyor partisi. Doğurana kadar odayı saraya çevirmeler. Baby shower, dişi çıktı, yaş günü ve daha liste uzun.'' diyen Ender Alkoçlar şu ifadeleri kullandı:''Çok azdık ve kudurduk, dünya bize Otur evde, sade bir hayat yaşa, şükretmeyi, unuttuğun sağlığın, gösteriş yapmaktan kaçırdığın zamanın, hayatında abarttığın her mananın muhasebesini yap dedi. Yapıyor muyuz? Yapalım bence. Yaşam tarzımızdan, konuşma şeklimize kadar bir abartı, bir şımarıklık. Ne oldu o mütevazı Türk milletine. Herkeste bir yarış, şükretmeyi unuttuk. Milyon dolarların olsa ne fayda; hadi gidelim tatile. Avrupa mı, Asya mı? İşte elini yüzünü yıkar oturursun evde. Ne kaldıysa dolapta pişirir yersin. Lokantalarda yemek beğenmeyen, aşcı, garson azarlayan, makyaj görüntüsünü Instagram'da paylaşanlara ne oldu? Bu bize büyük bir ders olsun. Allah hepimizin yardımcısı olsun"


  • Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Memleketi seven cumhiriyet evladı
    2 hafta önce
    Bugünün kıymetini bilmeyen yarını mumla arar.Birde şükretmeyi bileceksiniz.