Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

ALLTUREX'19 Antalya'da açıldı

Alternatif Turizm Kamp Karavan Motosiklet ve Bisiklet Fuarı (ALLTUREX'19) Antalya'da kapılarını açtı

  • Reklam
ALLTUREX'19 Antalya'da açıldı
13 Haziran 2019 - 17:12
Reklam

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile sektörel kurum ve kuruluşların desteğiyle EXPO 2016 İç Mekan Fuar Alanında düzenlenen etkinlikte karavan, motosiklet ve bisiklet tutkunları bir araya geldi. Yerli ve yabancı firmaların ticari işbirliklerini geliştirmesi, ihracat ve ithalatın artırılmasına katkı sunmak amacıyla düzenlenen fuarda karavan ve kamp ekipmanları ile arazi araçları ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

 

Düzenlenen fuarla ilgili olarak açıklamalarda bulunan genel koordinatör Mehmet Ünal, programın Türkiye'de alternatif turizmi geliştirmeye yönelik bir çalışma olduğunu, kamp ve karavan meraklılarını bir araya getirdiklerini söyledi. Fuara 45 firmanın katıldığını aktaran Ünal, "Kamp karavan grupları, off-road, motosiklet, bisiklet meraklılarına yönelik çeşitli ürünler sergileniyor. Kamp, karavan ve kayak merkezlerinin tanıtımı gerçekleştiriliyor. Kişilerin alternatif turizm adına aradıkları farklılıkları ön plana çıkaracak bir fuar." dedi.
 

Alternatif turizme ilgi duyanlara çeşitli imkanlar sunulacağına değinen Ünal, fuarın alternatif turizm yatırımcılarını hareketlendirecek bir etkinlik olduğunu bildirdi. Dünyada karavan turizminin ön plana çıktığına işaret eden Ünal, bu sektörün yeni geliştiği Türkiye'nin doğa bakımında dünya harikası olduğunu kaydetti.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum