Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

AnadoluJet'ten yurt içi ve KKTC uçuşları için indirim kampanyası!

Havayolu şirketleri koronavirüs salgını sonrası normalleşme süreciyle birlikte seyahat kampanyalarını açıklamaya başladı.

  • Reklam
AnadoluJet'ten yurt içi ve KKTC uçuşları için indirim kampanyası!
09 Mart 2021 - 12:26
Reklam
AnadoluJet 19 Mart 06 Mayıs tarihler arasında seyahat edecek olanları sevindirecek bir duyuruda bulundu.

AnadoluJet tarafından yapılan açıklamada biletlerini 09-11 Mart tarihleri arasında alanlara yüzde 30 indirim uygulanacağı bildirildi.


AnadoluJet tarafından uygulanacak indirim kampanyasının detayları şu şekilde:


''https://www.anadolujet.com/tr adresinden veya mobil uygulamasından uçuşunuzu planlayın. Kredi/banka kartı ile yapacağınız işlemlerinizde ödeme sayfasında Promosyon kodu alanına “AJBAHAR30” indirim kodunu girin ve uygula butonuna basarak kampanyadan yararlanın (Uygula butonuna basıldığında indirimli tutar ekrana yansıyacaktır).


Kampanya Kural ve Koşulları

09-11 Mart 2021 tarihleri arasında alınacak biletler için geçerlidir.

19 Mart-06 Mayıs 2021 tarihleri arasındaki tüm yurt içi ve Kuzey Kıbrıs, direkt ve aktarmalı uçuşlarında geçerlidir. Biletler yurt içi ve Kuzey Kıbrıs uçuşları için baz ücret üzerinden yüzde 30 indirimle satışa sunulacaktır. Vergiler ve harçlar indirime dahil değildir. Kampanyalı uçak bileti fırsatları 2.240.000 adet koltuk ile sınırlıdır.


Kampanya yalnızca anadolujet.com ve AnadoluJet mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecek biletlemelerde geçerlidir. Sonradan biletleme yapılmak üzere rezervasyon ile sonlandırılan işlemlerde indirim kodu geçerli değildir. İndirim kodu EFT ve internet bankacılığı ödemelerinde geçerli değildir. Bebek yolcu tipi kampanyaya dahil değildir.

Satın alınan biletlerin iptal, iade ve değişiklik işlemlerinde orijinal bilet kuralları geçerlidir. İndirim kodu çoklu uçuşlarda geçerli değildir. Bu kampanya diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez. AnadoluJet, kampanya ile ilgili kural ve koşulları, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme ve herhangi bir zamanda teklifi iptal etme hakkını saklı tutar.''

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum