Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Ankara Comics & Art Festival'e sanatseverlerden yoğun ilgi

Ankara‘da ilk kez gerçekleştirilen Comics and Art Festival renkli etkinliklere ve yoğun katılıma sahne oldu.

  • Reklam
Ankara Comics & Art Festival'e sanatseverlerden yoğun ilgi
28 Mayıs 2019 - 12:42
Reklam

Her yaştan binlerce sanatseverin katılım sağladığı festival kapsamında atölye çalışmaları, graffiti, söyleşi, sergi, animasyon gösterimi ve konser olmak üzere toplam 44 etkinlik gerçekleştirildi.

Dream Sales Machine tarafından 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde Bilkent Center‘da düzenlenen Ankara Comics and Art Festival, çizgi roman, karikatür, illüstrasyon stand ve sergileri, canlı graffiti ve mural çalışmaları, katılıma açık atölye programları, seminerler ve sanatçı konuşmalarını içeren, şehir, çizgi dünyası ve farklı sanat disiplinleri üzerinden yaratıcı deneyim alanları sunan bir açık hava festivali olarak başkentlilere benzersiz deneyimler yaşattı.

 

Yaratıcı ve eğlenceli etkinlikler

Binlerce sanatseveri bir araya getiren festivalde düzenlenen atölye çalışmalarında çizerlerin moderatörlüğünde çizgi roman ve karikatür teknikleri, illüstrasyon, fanzin ve stencil çalışmaları gerçekleştirildi, ziyaretçiler usta çizerlerin söyleşilerine yoğun ilgi gösterdi. 7‘den 70‘e katılıma sahne olan Ankara Comics and Art Festival, graffiti çalışmalarından konserlere, çizgi dünyasına dair yaratıcı çalışmalardan sanatçı sergilerine ve konserlere kadar çok sayıda etkinliğe ev sahipliği yaptı.

 

Dream Sales Machine

Hayal Makinası A.Ş.’nin öyküsü 25 yılı aşkın pazarlama, etkinlik yönetimi, doğrudan pazarlama ve entegre pazarlama alanlarında binlerce proje üreten hayalperest bir ekibin, 2016 yılı sonlarında kendileri gibi hayalperestlerden oluşan yeni bir ajans kurmalarıyla başladı. Hayalleri gerçekleştirecek yeni markanın adı Dream Sales Machine (Hayal Makinası) oldu.

 

Dream Sales Machine farklı eğitim, kültür ve meslek gruplarından bir araya gelmiş bir topluluk. Özenle üstünde çalışılan konular ise İNSAN, DENEYİM ve MARKA.

 

Dream Sales Machine, marka ve insan iletişiminde son 10 yılda hızla gelinen teknolojik pazarlama kurguları arasında fark yaratan, etkinlik endüstrisinde ilham verici ve yepyeni bir kulvar açıyor. Dream Sales Machine, marka odaklı değil İNSAN odaklı projeleri, çoklu marka deneyimleri ve bireylerden oluşan platformlar üzerine inşa eden bir ekibe sahip. Mimar titizliği ile kurgulanan her projenin katmanlarının birbiriyle iletişimi ve bağını doğru çözümlerle bir araya getiren deneyim mimarları olarak yaratmaya çalıştığımız her yeni proje ise bir DENEYİM EKOSİSTEMİ. İstanbul Coffee Festival (İCF), Ankara Coffee Festival (ACF), İstanbul Comics and Art Festival (İCAF) ve Reformist, Dream Sales Machine organizasyonlarıdır.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum