Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Ankara otelleri koronavirüs salgınında sınıfta kaldı!

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından en çok etkilenen turizm sektöründe, Türkiye'deki konaklama tesisleri peş peşe kapılarını kapatmaya, personelini de ücretsiz izne çıkarmaya başladı.

  • Reklam
Ankara otelleri koronavirüs salgınında sınıfta kaldı!
05 Nisan 2020 - 20:42
Reklam

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınından en çok etkilenen turizm sektöründe, Türkiye'deki konaklama tesisleri peş peşe kapılarını kapatmaya, perosnelini de ücretsiz izne çıkarmaya başladı.

 

Koronavirüs salgınıyla Türkiye'nin tüm bölgelerinde sıkıntıya düşen konaklama tesisleri, kapılarını teker teker kapatıp personelini ücretsiz izne gönderiken, yaşanan ilk şokun ardından bir çok tesis kapılarını sağlık çalışanlarına ücretsiz olarak açtığını duyurdu.

 

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye'nin hemen her bölgesinden sağlık çalışanlarına ücretsiz olarak tahsis edilen otellerle ilgili haberler gelirken, Başkent Ankara'da hizmet veren konaklama tesisleri bu süreçte sessiz kalmayı, sadece kapılarını kapatarak, personelini işten çıkararak, ücretsiz izne göndererek ya da minimum oda ve personelle hizmetlerine devam etmeyi tercih etti.

 

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum