Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Antalya'daki otel çalışanı: ''UFO gördüm''

5 yıldızlı bir otelde görevli Ali Can, görevi esnasında otelin güvenlik kameralarını izlerken denizin üzerinde havada kırmızı bir cisim olduğunu gördü.

  • Reklam
Antalya'daki otel çalışanı: ''UFO gördüm''
05 Aralık 2020 - 16:52
Reklam
Turizmin başkenti Antalya'nın Serik ilçesi Boğazkent Mahallesi'ndeki 5 yıldızlı bir otelde görevli Ali Can, görevi esnasında güvenlik kameralarını izlerken denizin üzerinde havada kırmızı bir cisim olduğunu gördü.

Güvenlik kamerasında cismi görünce heyecanlandığını ve görüntüyü büyüterek yakından incelemeye çalıştığını söyleyen otel çalışanı Can, cismin pembe ve kırmızımsı bir renk yaydığını belirterek şunları ifade etti:


:"Bu kesinlikle güneş yansıması değil. Denizin üzerinde ne olduğu belli olmayan kırmızı dairesel bir cisim var. Yaklaşık 10 dakika kadar izledim. İlk kez böyle bir şey ile karşılaştım. Heyecanlandım aslında biraz da korktum. Haberlerde böyle şeyler görüyoruz, UFO olduğunu düşünüyorum. Ne olduğu belli değil ama elektronik bir araç var orda. Hatta sahilde yürüyüş yapan bir kişi de fark etti ve o yöne baktı. Yani sadece ben görmedim. Sonra kayboldu gitti."

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum