Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Antalya ve Bodrum Hint düğünlerinin merkezi olacak

Hindistan Ankara Büyükelçisi Sanjay Panda, Antalya Valisi Ersin Yazıcı'yı ziyaret etti.

  • Reklam
Antalya ve Bodrum Hint düğünlerinin merkezi olacak
23 Ağustos 2021 - 14:09
Reklam
Ziyarette yaptığı konuşmada, başta Antalya'da ve Türkiye'nin farklı yerlerinde yaşanan yangınlar ile Karadeniz'de Kastamonu ve Sinop'ta gerçekleşen sel felaketleri nedeniyle geçmiş olsun dileğinde bulunan ve yaraların bir an önce sarılması temennisinde bulunan Büyükelçi Panda Hindistan olarak Türkiye'nin yanında olduklarını bildirdi.

Antalya'nın Hindistan'da çok bilinen ve sevilen bir turizm destinasyonu olduğunu aktaran Panda yaptığı açıklamada şunları söyledi:


''Hintler filmleri çok seviyor. Bollywood filmleri kadar Hindistan'da Tük filmleri de rağbet görüyor, insanlar Türkiye'yi merak ediyor ve Türkiye'ye geliyor. Hatta düğünlerini de Türkiye'de yapıyorlar. Hindistan'da düğün sektörünün çok önemli bir yeri var. İnsanımız düğünlere milyonlarca dolar para harcıyor. Kovid-19 nedeniyle hem turizm hem de düğün sektörü sekteye uğrasa da normalleşme ile yeniden hareketlilik başladı. Antalya ve Bodrum, Hindistan'da bilinen ve tercih edilen turizm destinasyonları arasında yer alıyor.''


Hintlerin tatil ve turizm amaçlı Antalya'ya gelmesinden memnun olduklarını ifade eden Antalya Valisi Ersin Yazıcı da açıklamasında Antalya için Hint düğünlerinin önemli bir pazar olduğunu, Hindistan vatandaşlarını kentte ağırlamayı, onların düğünlerini ve balayı tatillerini burada yapmalarından, mutluluklarına ortak olmaktan memnuniyet duyacaklarını söyledi.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum