Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Bakan Ersoy, Vanlı Arda'yı turizm elçisi ilan etti

Daha önce köyünü tanıttığı video ile sosyal medyada fenomen olan Van'ın Muradiye ilçesinde yaşayan Arda, bu kez çektiği video ile Van Müzesi'ni tanıttı.

  • Reklam
Bakan Ersoy, Vanlı Arda'yı turizm elçisi ilan etti
16 Ocak 2020 - 15:50
Reklam

Daha önce köyünü tanıttığı video ile sosyal medyada fenomen olan Van'ın Muradiye ilçesinde yaşayan Arda, bu kez çektiği video ile Van Müzesi'ni tanıttı. Arda'nın videosu Kültür Ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy tarafından sosyal medya hesaplarından paylaşıldı.

 

Van'ın Muraidye ilçesinde yaşayan Arda Alataş isimli bir çocuk geçtiğimiz haftalarda köyünü tanıtan bir video çekmiş, görüntüler sosyal medyada binlerce beğeni almıştı. Köyündeki güzellikleri kendine has şivesiyle tanıtan Minik Arda, herkesi Van'a davet etmişti. 

 

Arda Alataş'ın bu videosu Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un da gözünden kaçmadı. Müzeler Haftası kapsamında küçük çocuğktan Van Müzesi'nde tanıtım yapması istenirken, Arda Alataş çektiği görüntüler ve kendine özgü anlatımıyla izleyenlere yine eğlenceli dakikalar yaşattı.Bakan Ersoy, görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşarak Arda'yı kültür ve turizm elçisi ilan etti.

İşte Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy'un o paylaşımı: 

 

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum