Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bakanlık Türkiye'yi yurt dışında tanıtacak 19 şefi belirledi

Tanıtım çalışmaları kapsamında yurt dışında Türkiye'yi tanıtması planlanan 19 ünlü Türk şefi Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından belirlendi.

Reklam
Bakanlık Türkiye'yi yurt dışında tanıtacak 19 şefi belirledi
25 Ocak 2021 - 10:40
Reklam
Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından hazırlanan tanıtım çalışmaları kapsamında Türkiye'yi yurt dışında tanıtacak şefleri belirlendi.

Listede Masterchef programı ile adını duyuran Somer Sivrioğlu'nun yanı sıra şef olmadan önce profesyonel bir rüzgar sörfçüsü olan Kemal Demirasal da yer alıyor.


Sosyal medya hesaplarında paylaştığı videolarıyla sansasyon yaratan Nusret Gökçe'nin yer aldığı listede ayrıca Paris'te adını duyuran Aylin Yazıcıoğlu, TV'de yayınlanan yemek programlarıyla bilinen Arda Türkmen gibi isimler de bulunuyor.


Bu isimlerin yanı sıra; Maksut Aşkar, köşe yazarı Refika Birgül, Musa Değdeviren, Fatih Tutak, Doğa Çiftçi, Osman Sezener, Osmanlı mutfağı araştırmacısı Ömür Akkor, Türk ve İskandinav mutfağı şeflerinden Mehmet Gürs, Civan Er, İsmet Saz, Şemsa Denizsel, Serkan Güzelçoban, Ali Güngörmüş, Vedat Başaran gibi ünlü isimler de listede yer alıyor

Reklam

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Hidayet kızıları
    1 ay önce
    Bazı isimler doğru olabilir ama adını duymadığımız şefler var bizim ülkemizde zaten hangi işlerimiz dört dörtlük oldu ki