Reklamı Geç
Reklam
Reklam
Reklam

Belediye Başkanı turizmcileri uyardı! 'Ağır cezalar kesmek istemiyoruz'

Turizm Buluşması'nda konuşan Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, turizmcileri uyardı.

Belediye Başkanı turizmcileri uyardı! 'Ağır cezalar kesmek istemiyoruz'
18 Haziran 2020 - 21:26
Reklam

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde gerçekleştirilen Turizm Buluşması'nda konuşan Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, turizmcileri uyardı.

 

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz'ın katılımıyla Bandırma'da gerçekleştirilen Bandırma, Erdek, Gönen, Marmara'yı kapsayan ve Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun ile turizm sektörü temsilcilerinin katıldığı Turizm Buluşmaları'nda konuşan Başkan Yücel Yılmaz, ilçeleri turizm açısından ele almak ve bu bölgelere turizmciler gözüyle bakabilmek amacıyla bu toplantıları düzenlediklerini kaydetti.

Çevre konusunda hassas olduklarını vurgulayan Başkan Yılmaz "Turizmcilerin yanındayız ama çevreye zarar vermediği sürece. Doğaya zarar veren, çevreyi ve su kaynaklarını kirleten her şeye karşıyız. Büyükşehir olarak ilgili kurumlarımızla birlikte arıtmasını çalıştırmayan, atıklarını doğaya bırakan, çevreyi kirleten şirketlere cezalar kesmeye başladık. Bundan sonra titizlikle konunun üzerine gideceğiz. Ağır cezalar uygulamak istemiyoruz, herkes üzerine düşen hassasiyeti göstersin." dedi.

 

Bandırma'nın tarihinin çok eksilere dayandığını söyleyen Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun Büyükşehir tarafından düzenlenen toplantının faydalı olacağına inandığını her zaman turizmi ve turizmciyi desteklemeye hazırız olduklarını söyledi.

Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum