• Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Belediye başkanından Otel Restoran ve Kafe Projesi için yatırımcılara çağrı

  • Reklam
Belediye başkanından Otel Restoran ve Kafe Projesi için yatırımcılara çağrı
30 Kasım 2020 - 01:31
Reklam
Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, 25 yıllığına Yap-İşlet-Devret modeliyle ihaleye verilecek Kalebağı Otel Restoran ve Kafe Projesi için yatırımcılara seslendi.

Boyabat Belediyesi tarafında hazırlanan Kalebağı mevkisinde yapılması planlanan, yaklaşık 60 yatak kapasiteli olacak ve ihalesi 2021 yılı Şubat ayı içerisinde gerçekleştirilecek proje için Başkan Çakıcı yatırımcılara çağrı yaptı.


90'lı yıllarda eski başkanlardan Abdullah Çağlar tarafından yapılan ve sonrasında geliştirilen sosyal tesisin, günümüzde Boyabatın ihtiyacına, hizmet sektörünün ihtiyacına cevap vermediğini söyleyen Başkan Çakıcı şöyle devam etti:


''Bu yüzden yapılacak olan yeni tesisin Boyabat'ın geleceğinde, turizminde ve gelecek misafirlerinin ihtiyaçlarını karşılama konusunda önemli rol oynayacağını düşünüyorum. O açıdan Ticaret Odamızın üyelerine, iş adamlarımıza, gurbetteki iş adamlarımıza sesleniyorum. Gelin 25 yıllığına bu projemizin ihalesine girin ve Boyabat'ın değerlerine değer katın. İnşallah sizlerin desteği ile Kültür ve Turizm Şehri Boyabat'ı 2023'e hep beraber hazırlayacağız" dedi.

Proje ile ilgili ayrıntılı bilgilerin Boyabat Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürlüğü'nden edinilebileceği de belirtildi.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum