Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Bunu yapan insan olamaz! 80 yaşındaki caretta carettaya çekiçli işkence

Hatay’ın Arsuz ilçesinde aldığı darbe sonucu kafatasının kırıldığı belirlenen yaralı caretta caretta karaya vurdu.

Reklam
Bunu yapan insan olamaz! 80 yaşındaki caretta carettaya çekiçli işkence
05 Eylül 2019 - 19:44
Reklam

Hatay’ın Arsuz ilçesinde 80 yaşında olduğu değerlendirilen ve aldığı darbe sonucu kafatasının kırıldığı belirlenen yaralı caretta caretta karaya vurdu.

 

Yaralı bir caretta carettanın kumsala çıktığını fark eden Karaağaç Mahallesi’nde halk plajında yüzen vatandaşlar,  durumu plaj görevlilerine bildirdi. İhbar üzerine bölgeye gelen İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi görevlileri, Arsuz Belediyesi Hayvan Bakım Birimi ile Doğa Koruma ve Milli Parklar yetkilileri tarafından yapılan ilk incelemede darbe sonucu kafatasında kırılma olduğu belirlenen yaralı caretta caretta tedavi edilmek üzere görevlilerce götürüldü.

 

İSTE Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Deniz Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cemal Turan "Yaptığımız inceleme sonucunda kafasına çekiç darbesi almış. Balıkçılar, ağları çektiği zaman korktuğundan ya da ağdaki balıkları yediği için çekiçle vuruyorlar. Büyüklüğüne baktığımız zaman yaklaşık 80 yaşında olduğunu görüyoruz. Yediği darbeden dolayı zor durumda" dedi.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum