Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Çaldıkları paralarla 5 yıldızlı otelde tatil yaparken yakalandılar

Konya'da bir kargo firmasından çaldıkları çelik kasayı açarak, içindeki paralarla tatil yapmaya giden 6 şüpheli kaldıkları otelde yakalandı.

  • Reklam
Çaldıkları paralarla 5 yıldızlı otelde tatil yaparken yakalandılar
21 Temmuz 2021 - 13:26
Reklam
Merkez Karatay İlçesi Fevziçakmak Mahallesi'nde bir kargo firmasına ait şubeden içerisinde 260 bin lira olan çelik kasanın çalındığı ihbarını alan polis ekipleri yürüttükleri soruşturma kapsamında kargo firmasının eski çalışanlarından 19 yaşındaki Abdullah S'yi gözaltına aldı.

MOBESE kameralarından şüphelilerin çelik kasayı çaldıktan sonra 33 yaşındaki Yahya B'ye ait sol farı kırık otomobille kaçtıklarını belirleyen ve araştırmalarını bu yönde yoğunlaştıran ekipler, şüphelilerin otomobille Antalya'ya gittiğini tespit ederek otel kayıtlarından Yahya B'nin ismine ulaştı.


Yapılan operasyonda Yahya B. ile 46 yaşındaki Ecevit A., 17 yaşındaki İ.D., 20 yaşındaki Can Ahmet D., 18 yaşındaki Samet G. ve 18 yaşındaki Amet G Alanya'da 5 yıldızlı bir otelde tatil yaparken gözaltına alınırken çelik kasadan çalınan 260 bin liradan geriye kalan 33 bin lira kargo firmasına teslim edildi.


Konya'ya getirilen 6 şüpheli ile kentte gözaltına alınan Abdullah S, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilirken zanlılardan, kargo firmasının eski çalışanı Abdullah S. ile Can Ahmet D. ve Samet G, çıkarıldıkları nöbetçi sulh ceza hakimliğince tutuklandı. Diğer 4 zanlı ise serbest bırakıldı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum