Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

CCN Group'tan istanbul'a yeni otel yatırımı

IC Holding kurucusu ve ana hissedarı İbrahim Çeçen’in oğlu Murat Çeçen’in sahibi olduğu CCN Group İstanbul'da yeni bir otel yatırımına hazırlanıyor.

  • Reklam
CCN Group'tan istanbul'a yeni otel yatırımı
06 Nisan 2022 - 15:11
Reklam
İnşaat, güvenlik, eğitim, sağlık sektörlerinde entegre yapı ve hizmet çözümleri geliştiren IC Holding kurucusu ve ana hissedarı İbrahim Çeçen’in oğlu Murat Çeçen’in sahibi olduğu CCN Group'un inşaat bölümü, özellikle yatırımcısı olduğu prestijli ve büyük ölçekli üstyapı projelerinin tasarım ve inşaatından oluşan proje yönetimi faaliyetlerini yürütüyor ve entegre sağlık kampüslerinin tasarım ve yapımında uzman.

Başta Ankara ve Mersin'de inşaatını yaptıkları şehir hastaneleri ile tanınan CCN Group İstanbul Altunizade'de, Koç Korusu'nun karşı köşesinde, Başkent Üniversitesi Hastanesi'nden Beylerbeyi'ne inen yol üzerinde sağda konumlanan alan üzerinde yeni bir yatırımını hayata geçirmeye hazırlanıyor.


CCN Group'un web sayfasında Altunizade Hotel başlığı altında bulunan otelle ilgili ''17 bin 920 m2’lik arazi üzerinde yaklaşık 30 bin m2 inşaat alanına sahip olan otel İstanbul’da Birinci Boğaz Köprüsü’nün Anadolu Yakası çıkışında, Altunizade Mahallesi’nde konumlandırılıyor.'' bilgisi paylaşılırken hazlihazırda devam eden inşaatın ne zaman biteceği, otelin hangi markayla hizmet vereceği ise henüz belli değil. İnşaatı devam eden otelin konumlanacağı Altunizade hem iş hem de turistik seyahatler için çok güzel bir konum olmakla birlikte ulaşım olarak da oldukça çok cazip bir nokta.


Grubun web sitesinde paylaşılan otelin proje fotoğrafında A markası dikkat çekerken bazı otel zincir markaları ile görüşüldüğü bilgisi de grup yetkilileri tarafından paylaşıldı.


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum