Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Cinsel saldırı suçlamasıyla tutuklu yargılanan Antalyalı otel sahibi serbest bırakıldı!

Antalya'ya tatil için gelen Meryem U.'ya (28) cinsel saldırıda bulundukları gerekçesiyle tutuklu yargılanan otel sahibi Bora T. ve Çağrı U. adli kontrol uygulamasıyla serbest bırakıldı.

  • Reklam
Cinsel saldırı suçlamasıyla tutuklu yargılanan Antalyalı otel sahibi serbest bırakıldı!
29 Mart 2020 - 10:18
Reklam

Antalya'da tatil için kente gelen Meryem U.'ya cinsel saldırıda bulundukları gerekçesiyle tutuklu yargılanan otel sahibi Bora T. ve Çağrı U. adli kontrol uygulamasıyla serbest bırakıldı.

 

Geçen yıl tatile geldiği Antalya'da cinsel saldırıya uğradığını ve aşadıklarını @Meryem34546 adlı Twitter hesabından aktaran kadın, “Beni yalnız bırakmayın" çağrısı yapmıştı. Başlatılan soruşturma kapsamında otel sabihi Bora T. ve yine iş insanı olduğu belirtilen Çağrı U. tutuklanmıştı.

 

Haklarında Antalya 7. Ağır Ceza Mahkemesi'nde dava açılan 2 sanığın yargılanmasına görülen ikinci duruşmaya tutuklu sanıklar, cezaevinden SEGBİS aracılığıyla katılırken sanıkların ve avukatlarının savunmalarından cinsel saldırı davalarında sıkça dile getirilen iddialara yer verildi. Sanıklardan Çağrı U., Antalya'ya tatil yapmak için geldiğini, otel sahibi Bora T. ile tatilde tanıştıklarını ve Meryem U. ve arkadaşı Gizem U. ile kendi istekleriyle beraber olduklarını iddia etti.

 

2 sanık ve avukatları, Meryem U.'nun yakınları aracılığıyla kendilerinden para talebinde bulunduğunu öne sürdüler. Duruşma sonunda mahkeme, 2 tutuklu sanığı adli kontrol şartı ile serbest bıraktı.

 

Meryem U., duruşma öncesi sosyal medya hesabından, “Bana tecavüz eden iki erkek tahliye edilirse dünyayı yakacağım. Ben bana tecavüz edenleri tek başıma verdiğim mücadelemle hapse attırdım. Bunu da yaparım. Ben pes etmem buradayım" mesajını paylaşmıştı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum