Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Dedeman Grubu'nda 3. kuşak görevi devraldı

Temmuz ayında Murat Dedeman'ın ani vefatı sonrasında Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Banu Dedeman üstlendi.

Reklam
Dedeman Grubu'nda 3. kuşak görevi devraldı
13 Eylül 2019 - 15:00
Reklam

Temmuz ayında Murat Dedeman'ın ani vefatı sonrasında Dedeman Turizm Yönetimi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini Banu Dedeman üstlendi. Dedeman Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilen Rıfat Dedeman, bu görevinin yanı sıra Dedeman Madencilik Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini de yürütecek.

 

"Geçmişten bugüne getirdiğimiz Dedeman Grubu kültür ve değerlerini, geleneklerimize sadık kalarak, aynı inanç ve kararlılıkla yarınlara taşımaya devam edeceğiz.'' diyen Rıfat Dedeman konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

'

'Bu anlayış doğrultusunda, yönetim kurullarımızı yeniden yapılandırdık. 2000'e yakın çalışanımız ve paydaşlarımızla birlikte, güçlü bir aile olarak hayallerimizi gerçekleştirecek cesaret, kararlılık ve gayret içerisinde faaliyetlerimizi sürdüreceğiz. Dedeman Madencilik olarak ise, çağdaş işletmelerde çevreye saygılı Ar-Ge ve üretim felsefemizi koruyarak, nitelikli iş gücümüz ile birlikte ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam edeceğiz."

 

Dedeman Turizm Yatırımları A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlenen Banu Dedeman, "Dedeman Otelleri'nin bugün geldiği nokta hem aile olarak bizim hem de ülkemiz turizm sektörü için gurur kaynağıdır. Hedefimiz bundan böyle verimlilik içinde büyüme ve yaygın hizmet ağını genişletme olacaktır" dedi. 

 

Temeli 1918 yılında ailenin kurucu lideri Mehmet Kemal Dedeman tarafından Kayseri Kapalıçarşı'da atılmış olan Dedeman Grubu, Mehmet Kemal Bey'den sonra oğlu Murat Dedeman'ın yönetiminde büyüyerek gelişmişti. Grup şimdi üçüncü kuşak Dedeman kardeşlerin yönetiminde başarılı yükselişini sürdürüyor.

Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum