Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Dünyanın En İyi 50 Oteli sıralamasına girdi

Conde Nast Traveler dergisinin her yıl okuyucuları arasında düzenlediği ankette İstanbul Shangri-La Bosphorus Dünyanın En İyi 50 Oteli sıralamasına girdi

  • Reklam
Dünyanın En İyi 50 Oteli sıralamasına girdi
15 Ekim 2019 - 17:36
Reklam
Conde Nast Traveler dergisinin her yıl okuyucuları arasında düzenlediği ankette İstanbul Shangri-La Bosphorus Dünyanın En İyi 50 Oteli sıralamasına girdi.

 

 

 

Dünya’nın en köklü seyahat yayınları arasında önemli bir yere sahip olan Conde Nast Traveler dergisi tarafından dünyanın dört bir yanında yaşayan ve listede yer alan otelleri deneyimlemiş okuyucuların katıldığı ankette, İstanbul’un Asya kökenli tek oteli olan Shangri-La Bosphorus, Dünya’nın En İyi 50 Oteli sıralamasına girdi.

 

Herhangi bir jüri veya gruba dahil olmayan ve bağımsız olarak okuyucuların oylarıyla seçilip oluşturulan listeye 34.sırada girmeyi başaran Shangri-La Bosphorus İstanbul’un Genel Müdürü Mr. Reto Klauser konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada ''Otelimiz Asya kültürünün benzersiz konukseverliğini Türkiye’nin geleneksel değerleri ile birleştirerek konaklamadan restaurantlarına, spa hizmetlerinden ağırlamaya kadar pek çok alanda konuklarına mükemmel bir hizmet sunuyor. Türkiye’de olmaktan, İstanbul’un eşsiz bir konumunda konuklarımızı ağırlamaktan büyük onur duyuyoruz.''ifadelerini kullandı.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum