Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

EasyJet 2021 yaz sezonu için Türkiye hedefini açıkladı!

İngiliz havayolu şirketi Easyjet’in tatil markası EasyJet Holidays, 2021 yaz sezonunda Dalaman, Antalya, İzmir ve Bodrum'daki 250'den fazla otelde İngiliz turistlere Türkiye tatili sunacak.

  • Reklam
EasyJet 2021 yaz sezonu için Türkiye hedefini açıkladı!
18 Mart 2021 - 10:27
Reklam
İngilizlerin her şey dahil sistemine karşı ilgisinin artması ile birlikte EasyJet Holidays, partneri Diana Travel ile Türkiye’ye 1 milyon yolcu getirmeyi hedefliyor.

EasyJet Holidays CEO'su Garry Wilson, talebin artması ile Türkiye'deki portföylerini genişletmeye odaklanacaklarını söyledi.


Birleşik Krallık'taki tüketicilerin yüzde 65'inin 2021'de aktif olarak yurt dışında tatil amaçlı seyahat etmek istediğini bildiklerini söyleyen EasyJet Holidays CEO'su Garry Wilson şunları söyledi:


''Tatil için bastırılmış talep olduğunu biliyoruz. İngiltere Başbakanı'nın uluslararası seyahatlere başlama niyetini açıklaması sonrasında rezervasyonlarda yüzde 630 artış oldu. Tünelin sonunda ışık var. Türkiye, EasyJet Holidays ve Birleşik Krallık önemli tatil destinasyonları arasında.''


EasyJet'in İngiltere ile Türkiye arasında 18 rota sunduğunu kaydeden EasyJet Holidays CEO'su Garry Wilson şöyle devam etti:

''Kaldırılan kısıtlamalar sonrası Türkiye'ye 1 milyon koltuk ile uçmayı umuyoruz. Türkiye, salgın boyunca en çok satan destinasyonlardan biri oldu. EasyJet Holidays ile bu yaz Dalaman, Antalya, İzmir ve Bodrum’da 250’den fazla otelle fantastik bir otel yelpazesi ile tatil sunuyoruz. Her şey dahil sistemi, Birleşik Krallık müşterilerinin favorisi.''


  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum