Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
  • Reklam

Gastronominin prestijli fuarı Sirha İstanbul'a online ziyaretçi kaydı başladı

Gastronomi sektörünün önemli buluşmalarından biri olan Sirha İstanbul 14–16 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek.

  • Reklam
Gastronominin prestijli fuarı Sirha İstanbul'a online ziyaretçi kaydı başladı
01 Ekim 2019 - 11:48
Reklam

14–16 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul Kongre Merkezi‘nde düzenlenecek, gastronomi sektörünün önemli buluşmalarından biri olan Sirha İstanbul'u ziyaret etmek isteyen sektör profesyonelleri için www.sirha-istanbul.com sitesinde online ziyaretçi kaydı açıldı.

 

Restoran, otel ve yiyecek içecek sektörü profesyonellerine yönelik düzenlenen uluslararası ihtisas fuarı Sirha İstanbul, 14–16 Kasım 2019 tarihleri arasında ziyaretçilerini bu yıl da İstanbul Kongre Merkezi‘nde ağırlayacak. HORECA sektörünün en prestijli fuarı olan Sirha İstanbul‘un 7. organizasyonuna katılmak isteyen sektör profesyonelleri, www.sirha-istanbul.com sitesinden online ziyaretçi kaydı yaptırabiliyor.

Networking imkanları

Ssektörün her alanından katılımcıları ve yarattığı networking imkanlarıyla büyük katma değer yaratan Sirha İstanbul, yeni işbirliği olanakları sağlamasının yanında, organize ettiği b2b görüşmelerle firmalar ve satın alımcılar arasında ilişki kurulmasını sağlıyor. HORECA sektöründen ulusal ve uluslararası birçok oyuncuyu aynı platformda bir araya getiren Sirha İstanbul, katılımcılara yeni müşteriler, tedarikçiler ve çözüm ortakları bulmaları için geniş olanaklar sunuyor.

Katılımcı profili

Sirha İstanbul‘un katılımcı firma profilini gıda ürünleri, mutfak ekipmanları, ekmek ve pastacılık ürün ve ekipmanları, dondurma ürün ve ekipmanları, kafe–bar ürünleri ve içecekler, masaüstü servis ekipmanları, mobilya, dekorasyon ve tekstil, sektöre yönelik hizmet ve teknolojiler, hijyen ve temizlik ürünleri, kullan at ve ambalaj ürünleri firmaları oluşturuyor.

  • Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum