Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam
Reklam

Genç kadın erkek arkadaşıyla geldiği otelde ölü bulundu!

İstanbul Maltepe Cevizli Mahallesi 30 Ağustos Caddesi'nde bulunan otelde genç kadının cansız bedeni bulundu.

Reklam
Genç kadın erkek arkadaşıyla geldiği otelde ölü bulundu!
11 Eylül 2021 - 18:56
Reklam
İstanbul Maltepe Cevizli Mahallesi 30 Ağustos Caddesi'nde bulunan otelde meydana gelen olayla ilgili olarak edinilen bilgiye göre, 24 yaşındaki Sedanur Şen ile 32 yaşındaki Serdar Yazıcı otele yerleşti.

Sabah saatlerinde elindeki çanta ile odadan çıkan Serdar Yazıcı'nın otel çalışanlarına kız arkadaşı Sedanur Şen'in uyanmadığını ve vücudunun morardığını söylemesi üzerine polis ve sağlık ekiplerine haber verildi. İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, Sedanur Şen'in hayatını kaybettiği belirlerken vücudunda herhangi bir darp izine rastlanmadığı belirtilen Şen'in cesedi Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırıldı.

Ümraniye'de mobilyacı olarak çalıştığı belirtilen, uyuşturucu madde imal ve ticareti, uyuşturucu madde kullanma ve dolandırıcılık suçlarından kaydı bulunduğu öğrenilen Serdar Yazıcı'nın ifadesinde, gece kız arkadaşı ile uyuşturucu kullandıklarını, sabah ise Şen'in vücudunun morardığını ve uyanmadığını gördüğünü söylediği belirtildi. Serdar Yazıcı emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakıldı.


Reklam
Reklam

YORUMLAR

  • 0 Yorum